Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Наявність проектів індустріальних парків – кращий спосіб залучення інвестицій

26 серпня 2011 - 11:02

Наявність проектів індустріальних парків – кращий спосіб залучення інвестицій

В області триває конкурс на кращий проект по створенню індустріальних парків, який стартував  третього серпня цього року. Згідно рішення членів конкурсної комісії прийом документів завершується першого вересня.

- Протягом півроку ми навчали представників райдержадміністрацій та  міських виконкомів створювати такі проекти. Території готові взяти участь у конкурсі та створити промислові зон, - прокоментував хід підготовки заступник голови облдержадміністрації Петро Гончарук.

Проте райони та міста області не поспішають надавати документи до «Запорізького регіонального центру з інвестицій та розвитку». Наразі у центрі зареєстровано всього дві заявки на участь у конкурсі – з Михайлівського району та один проект з Мелітопольського району та м. Мелітополь.

Та поки що допущено до конкурсу  тільки проект Михайлівського району, оскільки інші учасники не оформили належним чином пакет  документів.

- Участь у конкурсі у всякому випадку надає перевагу територіям, оскільки надалі вони  вже матимуть готові проекти створення індустріальних парків, а наявність таких зон  - один з кращих засобів залучення інвестицій та розвитку промисловості, - підкреслив Петро Гончарук. Також посадовець закликав керівництво районів та міст обласного значення активізувати роботу в цьому напрямку та слідкувати, щоб до заявки на участь було додано повний пакет документів.

Довідково: Документи для участі у конкурсі подаються до державної установи «Запорізький регіональний центр з інвестицій та розвитку» та на електронну адресу zp_invest@ukr.net. Копії документів надсилаються на електронну адресу управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності ОДА: uzez@zp.ukrtel.net. 

Для участі у Конкурсі надаються такі документи: заявка на участь у конкурсі на кращий проект по створенню індустріальних парків у Запорізькій області в 2011 році (додаток 1); проект по створенню індустріального парку в Запорізькій області (далі – Проект) (додаток 2); довідка про правовий статус земельної ділянки; витяг про обмеження (обтяження) на земельну ділянку; попереднє погодження державних та комунальних служб щодо можливості підключення водопостачання до земельної ділянки, газозабезпечення, електромереж, телекомунікацій, висновок щодо фактичної потужності мереж; попередні розрахунки відповідних органів щодо підведення водопостачання до земельної ділянки, газозабезпечення, електромереж, телекомунікацій, розрахунки щодо створення інфраструктури індустріального парку (у разі наявності); лист-повідомлення відповідного органу місцевого самоврядування щодо можливого співфінансування Проекту із зазначенням його обсягу (у разі наявності).

 

Вікторія Гаврилюк, управління у справах преси та інформації

Читайте також

Про стан надання комунальних послуг на території Запорізької області

Юрій Малашко: “Громада - це не про населений пункт. Громада - це про людей”

7 грудня відбудеться гаряча лінія з заступником голови ОДА

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Cитуація щодо російського вторгнення станом на 07.12.2023, 652 доба

112 ударів по 22 населених пунктах Запорізької області – мирні жителі не постраждали

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 651-го дня війни

У Запоріжжі в день Збройних сил України передали автівки військовим та правоохоронцям

Юрій Малашко разом з вихованцями освітнього закладу області привітали бійців зі Днем Збройних сил України

Стартує сервіс замовлення квитків для військових від Укрзалізниці

Юрій Малашко привітав з Днем Збройних сил України бійців на передовій