"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Перший заступник голови облдержадміністрації Анатолій Світлицький тепло привітав жителів Комишувахи з визначною подією – підведенням газопроводу до селища

16 листопада 2004 - 14:21

Чотири роки тому згідно з обласною програмою капітального будівництва розпочалися будівельно-монтажні роботи на споруджені газопроводу Димитрове – Комишуваха, замовником яких виступає управління капітального будівництва облдержадміністрації. Підприємством „Будтрансгаз” освоєно близько 1 млн. 130 тисяч гривень, побудовано понад 5 кілометрів газопроводу високого тиску і 400 метрів низького тиску. Завдяки активній співпраці облдержадміністрації і райдержадміністрації з народним депутатом Володимиром Брониковим нинішнього року в рамках реалізації інвестиційних проектів за рахунок субвенції з державного та обласного бюджетів на газифікацію селища було спрямовано понад 320 тисяч гривень. Враховуючи важливість об’єкту, до кінця цього року з обласного бюджету буде виділено додатково 300 тис. гривень.

З великою подією комишувасців привітав перший заступник голови облдержадміністрації Анатолій Світлицький, який відзначив дієву роботу нинішнього Уряду на чолі з Віктором Януковичем, яка дала змогу успішно втілити в життя сотні важливих соціальних об’єктів, у тому числі і газопровід до Комишувахи.

Тепло вітали жителів селища із справжнім святом народний депутат України Володимир Бронников, голова райдержадміністрації Віктор Ємел”яненко, голова районної ради Микола Гуржій, директор підприємства „Будтрансгаз” Анатолій Босенко, та інші. Від імені жителів селища сердечно дякував всім причетним до великої справи учасник війни Григорій Саєнко. На добру згадку він вручив почесним гостям сувеніри – дерев’яні статуетки місцевого майстра.

Селищний голова Анатолій Лазько повідомив, що у Комишувасі вже діє 18 кооперативів, які ближчими днями спільно з газівниками почнуть підключать газ до будинків. Усього буде газифіковано понад 400 квартир, близько 2 тис. будинків, всі важливі соціальні об’єкти.

Під оплески присутніх А.Світлицький, В.Бронников і В.Ємельяненко запалюють факелом газ символічної колонки біля газо-розподільчої станції.

Дружніми оплесками жителі нагороджують іще раз В.Бронникова, який від імені Прем’єр-міністра України Віктора Януковича вручає головному лікарю центральної районної лікарні Олені Петровській технічні паспорти на дві діагностичні медичні установки.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також