Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Кількість призначених субсидій у поточному році вдвічі більша порівняно з минулим

21 вересня 2011 - 16:17

Кількість призначених субсидій у поточному році вдвічі більша порівняно з минулим

Кількість субсидій на житлово-комунальні послуги та скраплений газ у поточному році майже вдвічі перевищує показники минулого року. Як повідомляють у головному управлінні праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, такі результати пояснюються спрощеним порядком оформлення адресної допомоги. Після впровадження нового порядку надання субсидій автоматично збільшилася кількість громадян, які мають право на державну підтримку при сплаті комунальних послуг.

З 1 січня 2011 року в Запорізькій області заяву на отримання субсидії подали  45,1 тисячі сімей, розглянуто 41,7 тисячі заяв, призначено 38,8 тисячі субсидій. Станом на 19 вересня отримують субсидії 23,7 тисячі сімей. З початком опалювального сезону ця кількість суттєво збільшиться,  прогнозують в управлінні праці та соцзахисту,  тому готуються до очікуваного напливу громадян.

Загалом з початку року для  надання субсидій на послуги житлово-комунального господарства та скраплений газ жителям Запорізької  області профінансовано 33,8 млн. грн.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України прийняв постанову, згідно якої порядок надання субсидій на житлово-комунальні послуги спрощено у порівнянні з умовами, які діяли раніше. Відтак, врегульовано деякі проблемні питання при визначенні права на субсидію  громадянам, які прописані разом з родичами, що не проживають на житловій площі, мають у володінні автомобілі та сім’ям, до складу яких входять діти або інваліди I  та II групи.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Ще 85 дзвіночків з’явилися на «Дереві пам’яті»: у Запоріжжі вшанували пам'ять полеглих Захисників та Захисниць України

Запорізькі спортсмени – серед найкращих в Україні: перемоги на престижних всеукраїнських стартах

Подорож Європою: як у ЗНУ перетворили День Європи на великий квест

Бібліотека підтримки: запорізька молодь зібрала книги для Захисників та Захисниць України

«Досвід має значення»: в Україні стартував проєкт для працевлаштування людей старше 50 років

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 13.05.2026

Упродовж доби окупанти завдали 1006 ударів по 49 населених пунктах Запорізької області

У Запоріжжі до Дня Європи провели онлайн-урок за підтримки Представництва ЄС в Україні

«Дізнавайся. Піклуйся. Звертайся»: як запоріжцям зберегти своє ментальне здоров’я в умовах війни

Золото, срібло та бронза у чотирьох країнах світу: запорізькі спортсмени – серед призерів міжнародних змагань

Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку

Від ідеї до гранту: для українців створили безоплатний курс про власний бізнес