"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Перший заступник голови облдержадміністрації Григорій Самардак щиро привітав із професійним святом – Днем енергетика працівників галузі нашої області. Урочистості з нагоди свята пройшли у запорізькому концернтному залі ім. М. І. Глінки

22 грудня 2004 - 14:53

Звертаючись до шановного зібрання, Григорій Самардак відзначив, що для енергетичної галузі Запорізької області 2004 рік став роком стабілізації та закріплення визначних досягнень. Намітилася стійка тенденція зростання вироблення електроенергії. За 11 місяців поточного року обсяги електроенергії, виробленої електростанціями області, на 2,6 відсотка перевищили показники 2003 року. Це додаткові 1,2 мільярда кВат/годин, які необхідні для стабільної роботи підприємств та організацій всіх сфер народного господарства регіону, нашої держави в цілому. Невід’ємною складовою енергосистеми держави є теплові електростанції, найбільша з яких – Запорізька. Зберігає стабільні позиції колектив ВАТ «Запоріжжяобленерго». У поточному році промисловим підприємствам, споживачам комунально-побутової та бюджетної сфери, населенню було відпущено на 3,5 % електроенергії більше, ніж у минулому році.

Рік, що минає для енергетиків області став не тільки роком нових звершень, а й роком славних, знаменних ювілеїв. У листопаді свій тридцятирічний ювілей відзначила станція Дніпрогес-2. Минулого тижня відсвяткувала двадцятиріччя пуску першого енергоблоку Запорізька атомна станція, яка виробляє майже половину електроенергії, що виробляється атомними станціями України та близько чверті всієї електроенергії, що виробляється у державі.

- Ваша праця, шановні енергетики, є запорукою економічної стабільності, безпеки та незалежності нашої держави, - наголосив Г. Самардак.

Творчі колективи Палацу культури Енергетиків, дітлахи з відомчого дитячого садка «Запоріжжяобленерго», солісти обласної філармонії  та Запорізький  державний симфонічний оркестр під керівництвом народного артиста України В’ячеслава Реді подарували енергетикам чудовий святковий концерт.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

Запоріжців відзначено державними нагородами з нагоди Дня Соборності України

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 191 812 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 187 897 підтверджених випадків COVID-19

Он-лайн флешмоб «У єдності сила» об’єднав запоріжців з різних куточків області

Заходи з нагоди Дня Соборності України

Олександр Старух – на прямому зв’язку із запоріжцями

Робоча група по кар’єру представила свої перші напрацювання

Володимир Зеленський: 23 січня в Україні буде оголошено жалобу через трагедію в будинку для літніх людей у Харкові

Безпека людей у інтернатах – питання номер один!

Аварійні служби мають бути готові до різких змін погоди