Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Єдиний центр для запорізьких бізнесменів відкриється на свято Покрови

4 жовтня 2011 - 10:24

Як і планувалося раніше, відкриття Запорізького єдиного дозвільного центру відбудеться 14 жовтня і стане справжнім подарунком для представників бізнесу до Дня міста та свята Покрови. Готовність закладу до урочистого відкриття сьогодні зранку перевірив голова облдержадміністрації Борис Петров. Він провів виїзну нараду з керівництвом міста та області, представниками дозвільних структур і зауважив, що всі  питання, які  могли б поставити під сумнів  дату відкриття,  вирішено.

- Стосовно ремонтних робіт у приміщенні на Українській, 50, вони вже на завершальному етапі, - прокоментував результати виїзної наради Борис Петров. -  Тож у нас немає сумнівів – єдиний офіс відкриється 14 жовтня. Користуючись нагодою, хочу запросити всіх представників малого та середнього бізнесу на урочисту подію. Цей офіс створюється для них, для того, аби зробити роботу бізнесу в частині оформлення документів прозорою та легкою. Нам  ще належить  налагодити роботу всіх структур, які будуть працювати в єдиному центрі і надавати послуги підприємцям. Але очевидно, що з відкриттям цього закладу Запорізька область наблизиться до європейських стандартів у роботі влади та бізнесу – відкритості, прозорості та доступності.  

Як зазначив заступник голови обласної державної адміністрації Петро Гончарук, завдяки прагненню обласної влади до створення сприятливих умов для підприємництва в регіоні  вдалося наблизити час відкриття єдиного офісу, підписати Меморандум про співпрацю з усіма дозвільними органами. Тож, починаючи з 14 жовтня, представники малого та середнього бізнесу, потенційні інвестори  зможуть усі дозвільні документи оформлювати в єдиному офісі у Запоріжжі  по вул. Українській, 50.

 

Управління у справах преси та інформації 

Читайте також

Платформа «Ти як?» – провідник крізь складні часи

У Запоріжжі добігає кінця будівництво ще однієї «підземної» школи

Єдність та співпраця: Степногірська громада налагоджує партнерські зв’язки з Радивилівською громадою на Рівненщині

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 10.05.2025

Впродовж доби окупанти завдали 284 удари по 13 населених пунктах Запорізької області

Порядок виплати пенсій змінено: кого торкнуться нововведення та як уникнути призупинення виплат

У Запоріжжі до Дня матері погасили нову марку «Я живу тобою…»

Зелений вектор бізнесу: учасники платформи «Діалог влади та бізнесу» в Запоріжжі говорили про енергоефективність та екологічну відповідальність

Зелений вектор бізнесу: учасники платформи «Діалог влади та бізнесу» в Запоріжжі говорили про енергоефективність та екологічну відповідальність

Безпечний та безперервний освітній процес: майбутні медики здобувають практичні навички в укритті коледжу

У Запоріжжі СБУ викрила організовану групу, яка вимагала хабарі за оформлення дозвільних документів на розміщення тимчасових споруд

Представники Європейського Союзу провели відкритий урок для запорізьких школярів до Дня Європи