Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

З початку навчального року сільські школи отримали 12 автобусів

12 жовтня 2011 - 09:55

З початку навчального року сільські школи отримали 12  автобусів

Цей тиждень розпочався з приємної події для низки сільських шкіл районів області. Голова облдержадміністрації Борис Петров урочисто вручив ключі від нових шкільних автобусів, придбаних за кошти, зекономлені  тендерним комітетом  при ОДА, для учнів  Мелітопольського, Оріхівського, Приазовського та Токмацького районів. А представники Куйбишевського, Розівського, Якимівського, Бердянського, Запорізького, Михайлівського, Гуляйпільського та Вільнянського районів отримали автобуси в Києві за рахунок державного бюджету.

За повідомленням управління освіти і науки облдержадміністрації, в області  здійснюється  безкоштовне регулярне підвезення 10033 учнів сільської місцевості, які проживають на відстані понад 3 кілометри від школи,  та 1111 педагогічних працівників.

Підвезення здійснюється до 269 шкіл області з понад 500 населених пунктів.  Для перевезення більшої частини учнів та педагогів використовується 137 шкільних  автобусів. Та ця кількість не задовольняє потреби,  тож школам доводиться користуватися послугами найманого транспорту, а також рейсовими автобусами. На даний час потреба у шкільних автобусах для сільської місцевої складає 100 одиниць. Та освітяни очікують, що до кінця поточного року ця цифра зменшиться. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України в область повинно надійти ще 11 автобусів.

Загалом з початку  2011 року придбано та передано сільським школам 9 автобусів за рахунок державного бюджету, чотири райони отримали нові автобуси за кошти  обласного бюджету, 10 шкільних автобусів придбали  для своїх дітей місцеві громади.

За  час дії державної, обласної та районних програм «Шкільний автобус» з 2004 по 2011 роки за кошти з різних джерел для підвезення учнів сільської місцевості до місць навчання  придбано 128 автобусів, у тому числі: 45 автобусів – за кошти державного бюджету; 32 – за кошти обласного бюджету; 51 – за кошти районних бюджетів та інших джерел фінансування.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1437-го дня війни

«Розподілена генерація, резерви, Пункти незламності, підготовлені служби – це основа виживання громад», – голова Запорізької ОДА Іван Федоров

Комунікаційна кампанія «Зміцнені»: реабілітація – це коли можеш отримати фахову допомогу та повернути активне й самостійне життя

Пенсійні та страхові виплати: доступні способи ідентифікації

Зупинимо торгівлю людьми: інформаційна кампанія Нацполіції та фонду International Justice Mission

Здоровий спосіб життя: інформаційна кампанія від МОЗ

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 31.01.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 1019 ударів по 33 населених пунктах Запорізької області

Оперативність та якість: за допомогою нової спецтехніки у Вільнянській громаді виконують ремонти на мережах водопостачання

Податкові канікули для запорізького бізнесу: питання та відповіді

Покоління, що творить майбутнє: запорізьке студентство приєдналося до другого Національного форуму талановитої молоді

Відновлення електропостачання у Запорізькій області: як уникнути різких стрибків напруги