Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

«Фашистські загарбники» та «радянські солдати» знову зустрілися на мелітопольській землі

24 жовтня 2011 - 16:40

У рамках відзначення Дня визволення Мелітопольщини від фашистських загарбників, 22 жовтня, поблизу села Мордвинівка на місці прориву лінії німецької оборони «Вотан» розгорнулися реконструйовані події воєнних років. Знову мелітопольська земля здригнулася від вибухів, а в окопах замерехтіли німецькі та радянські кашкети солдатів. На щастя, це була лише театралізована реконструкція прориву лінії «Вотан». Десять патріотичних клубів з різних областей України зібралися разом, щоб продемонструвати події далеких воєнних часів, щоб сучасна молодь на власні очі переконалася, що Перемога далася  радянським воїнам дорогою ціною. Особливо вразила реалістичність вистави ветеранів, які самі пережили ті страшні події 68-річної давнини.

Заступник голови обласної державної адміністрації Микола Ярмощук, який також спостерігав за виставою, відзначив, що обов’язок  сучасного покоління - зберегти пам'ять про воєнний та трудовий подвиг своїх прадідів, шанувати пам'ять про героїв Великої Вітчизняної війни. На переконання посадовця такі театралізовані вистави якнайліпше змушують задуматись молодь над героїзмом та мужністю радянських воїнів.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Діалог влади та бізнесу: актуальні питання загальнообов’язкового державного соціального страхування

Спека, дефіцит електроенергії та графіки відключень: у Запоріжжі пояснили ситуацію в енергосистемі

«Те, що демонструє Запорізький регіон, – це справжні опір та стійкість», – делегації Посольства Королівства Бельгії та УВКБ ООН – у Запоріжжі

Нові міжнародні перемоги запорізьких спортсменів

Прощання з Миколою Олександровичем Фроловим

Затишок у лікарні: як «Простори турботи» допомагають маленьким пацієнтам та їхнім батькам

3 липня – День створення Кирилівської громади

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 03.07.2026

Упродовж доби окупанти завдали 880 ударів по 62 населених пунктах Запорізької області

Від ідей до дій: у Запоріжжі презентували Концепцію безбар’єрного міського середовища на засадах універсального дизайну

Спільна робота, яка рятує життя: до Запорізької області з робочою поїздкою приїхали представники ЮНІСЕФ

Історія, що обʼєднує: запорізькі та шведські музеї створять Міжнародний центр досліджень Нижнього Дніпра «Великий Луг»