Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

За дозвільною документацією – до обласного Єдиного центру

1 листопада 2011 - 13:41

Про подальшу роботу обласного Єдиного дозвільного центру журналістів поінформував заступник голови обласної державної адміністрації Петро Гончарук

Про  роботу обласного Єдиного дозвільного центру, який нещодавно відкрито у Запоріжжі, під час брифінгу  журналістів поінформував заступник голови обласної державної адміністрації Петро Гончарук.

- Вам відомо, що у Запоріжжі відкрився і активно працює Єдиний центр. Обласна влада сприяла виділенню приміщення, спеціалісти центру забезпечені офісною технікою та якісними програмами для роботи. Однак сьогодні важливо визначитись з подальшою роботою центру та дозвільних органів, - зазначив заступник голови ОДА Петро Гончарук.

Згідно законодавства України з першого січня 2012 року всі дозвільні документи видаватиме тільки Єдиний дозвільний центр. Дозвільні органи  позбавляються цього права. Тож наразі обласна виконавча влада працює над тим, щоб узгодити роботу всіх відповідних структур.

- Дозвільний центр має бути готовий до прийому великої кількості клієнтів. Керівники дозвільних органів також мають усвідомити, наскільки важливо забезпечити роботу відповідних фахівців у центрі, - підкреслив Петро Гончарук.

Також посадовець повідомив, що наприкінці року в обласній державній адміністрації відкриється Центр надання адміністративних послуг. За словами представника обласної виконавчої влади, така структура дозволить спростити отримання необхідних довідок та дозволів громадянам та підприємцям.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

У Запоріжжі триває ремонт пошкодженого будинку внаслідок ворожого обстрілу

Як знайти роботу, отримати грант і реалізувати власну ідею: у Запоріжжі відбулося засідання Обласної молодіжної ради

Оголошення про засідання Координаційної комісії з питання обліку об’єктів нерухомого майна для проживання внутрішньо переміщених осіб при Запорізькій обласній військовій адміністрації

До уваги учасників дорожнього руху!

Зачепінг – небезпечна гра, яка може коштувати життя

Мінекономіки презентувало нову цифрову систему ринку праці України

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 10.06.2026

Упродовж доби окупанти завдали 817 ударів по 46 населених пунктах Запорізької області

«Карпатьська зміна» – перший тиждень: море емоцій і гарних вражень

У ТМО «Здорова родина» відкрили сучасний «Простір одужання» для дітей

Після ворожої атаки на Запоріжжя лікарі продовжують боротися за життя поранених

У Запоріжжі триває ліквідація наслідків російської атаки