Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Голова облдержадміністрації Юрій Артеменко учора увечері провів зустріч з головами райдержадміністрацій

10 лютого 2005 - 08:47

Керівник області насамперед виклав основні принципи діяльності нового Президента країни, а також вимоги, які ставитиме губернатор до керівників адміністрацій на місцях. „Вибори пройшли і нині треба всім працювати заради інтересів людей, підкреслив Ю. Артеменко. На першому плані у держслужбовців мають бути порядність, моральність, чесність. Обов`язково повинні бути розділені влада і бізнес”. Головне завдання, щоб всім стало жити краще.

Керівники територій мають визначити кілька пріоритетних напрямів роботи і зосередити на них зусилля всіх. Окремо губернатор зазначив на діловій підготовці до 60-річчя Великої Перемоги. З поля зору не повинен випасти жоден ветеран.

Під час зустрічі відбувся обмін думками щодо підготовки до весняних польових робіт, вирішення невідкладних проблем забезпечення аграріїв пальним, міндобривами, виділення для цього необхідних кредитів, подальшого соціального розвитку села.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

У Запоріжжі через несприятливі погодні умови може відчуватися неприємний запах

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 01.03.2026

Змішані єдиноборства, дзюдо та богатирське багатоборство: поєдинки спортсменів на міжнародній арені

Матеріальна допомога військовим у 2026 році: як отримати

Грантові можливості для молоді з малих територіальних громад: стартував конкурс проєктів

Загалом впродовж доби окупанти завдали 781 удар по 36 населених пунктах Запорізької області.

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1466-го дня війни

У Запоріжжі через несприятливі погодні умови може відчуватися неприємний запах

Молодь Запорізької області запрошують взяти участь у конкурсі до наглядової ради Українського молодіжного фонду

Єдність у дії: як громади Запорізької області будують «містки» підтримки з іншими регіонами країни

«Зимовий вступ»: як держава допомогає вступити до вишів молоді з ТОТ

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 28.02.2026