Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Голова облдержадміністрації Юрій Артеменко учора увечері провів зустріч з головами райдержадміністрацій

10 лютого 2005 - 08:47

Керівник області насамперед виклав основні принципи діяльності нового Президента країни, а також вимоги, які ставитиме губернатор до керівників адміністрацій на місцях. „Вибори пройшли і нині треба всім працювати заради інтересів людей, підкреслив Ю. Артеменко. На першому плані у держслужбовців мають бути порядність, моральність, чесність. Обов`язково повинні бути розділені влада і бізнес”. Головне завдання, щоб всім стало жити краще.

Керівники територій мають визначити кілька пріоритетних напрямів роботи і зосередити на них зусилля всіх. Окремо губернатор зазначив на діловій підготовці до 60-річчя Великої Перемоги. З поля зору не повинен випасти жоден ветеран.

Під час зустрічі відбувся обмін думками щодо підготовки до весняних польових робіт, вирішення невідкладних проблем забезпечення аграріїв пальним, міндобривами, виділення для цього необхідних кредитів, подальшого соціального розвитку села.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

Безбар’єрність – це коли можеш бути активним: як знайти локацію для занять адаптивним спортом у своїй громаді

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 07.07.2026

Упродовж доби окупанти завдали 1163 удари по 45 населених пунктах Запорізької області

Вступ-2026: вступники можуть реєструвати електронні кабінети

Українці матимуть більше часу для використання коштів Національного кешбеку

Сучасний медичний простір: у Запоріжжі триває реконструкція кардіологічного корпусу

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 06.07.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 989 ударів по 52 населених пунктах Запорізької області

У Запоріжжі підняли прапор Військово-морських сил ЗСУ

Як уберегти свої кошти під час продажу товарів онлайн

Запорізький дзюдоїст Олексій Єршов став чемпіоном Відкритого континентального Кубка

Розпочалося подання заяв на вступ до професійних коледжів