Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Інвестори з Данії створять в області понад 1000 нових робочих місць

10 лютого 2005 - 16:27

Про це домовились під час зустрічі губернатор області Юрій Артеменко і директор компанії „Імідж-Холдінг Апс” громадянин Данії пан Бо Патрік Ріхтер. Зарубіжні інвестори мають намір вкласти кошти у будівництво заводу з виробництва пляшок, а також нової друкарні. Ці два виробництва забезпечать роботою понад 1000 запоріжців, дадуть змогу поповнювати місцевий бюджет значними надходженнями. А саме створення нових робочих місць є одним з пріоритетних напрямів діяльності нової влади в регіоні.

Керівник області пообіцяв всіляку підтримку зарубіжній фірмі, яка свого часу була успішним інвестором будівництва лікеро-горілчаного заводу „Хортиця”.

 

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

«Діалог влади та бізнесу»: стійкість агросектору в умовах війни

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1389-го дня війни

Наука для відбудови регіону: у Запоріжжі визначили переможців обласного студентського конкурсу наукових проєктів

В Запоріжжі через несприятливі погодні умови може відчуватися неприємний запах

Чотирнадцять людей поранено внаслідок ворожих ударів по Запоріжжю

У Запоріжжі вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Підступний ворожий удар по Запоріжжю: поранені люди, пошкоджені будинки та магазини

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 14.12.2025

Упродовж доби окупанти завдали 570 ударів по 17 населених пунктах Запорізької області.

Готовність – 70 %: у Запоріжжі триває створення житлового простору для ВПО

MLT SPORT AWARDS – 2025: підсумки року, що доводять незламність

«Незламний Південний Схід»: у Запоріжжі пройшла міжрегіональна конференція стійкості для представників Запорізької, Миколаївської та Херсонської областей