Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

«Мандрівка до столиці запорізької кераміки»

28 листопада 2011 - 09:49

«Мандрівка до столиці запорізької кераміки»

Таку назву має туристичний маршрут, розроблений Пологівським районом у рамках підготовки Запорізької області до футбольного чемпіонату Євро-2012. Екскурсія найбільшими підприємствами району ознайомить гостей Запорізького краю із унікальними виробництвами нашого регіону.

Про це повідомила заступник голови Пологівської райдержадміністрації Ірина Півень.

- У Пологівському районі є ціла низка підприємств, які займаються видобутком, обробкою та виготовленням продукції з глини. Тому ми вирішили розвивати саме промисловий туризм, аби презентувати гостям району практично увесь виробничий процес. Основними об’єктами екскурсійного маршруту є провідні підприємства: на ЗАТ «Мінерал» та ТОВ «Дніпрокераміка». Крім того туристи зможуть завітати до нашої головної візитівки - художньо-керамічної майстерні «Добра глина», а також побувати на Пологівському олійноекстракційному заводі. З усіма підприємствами ми підписали угоди про співпрацю і вони готові приймати гостей, - розповіла Ірина Півень.

Найближчим часом представники місцевої влади стануть першими учасниками так званого «нульового» пробного екскурсійного маршруту.

Також у Пологівському районі планують відремонтувати під’їзні шляхи до об’єктів туристичного маршруту та встановити таблички-вказівники англійською мовою для іноземних туристів. Крім того, у краєзнавчому музеї мають намір відкрити інформаційно-туристичний центр.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Захищають справедливість та закон: у Запоріжжі слідчих Нацполіції привітали з професійним святом

Релоковані громади Мелітопольського району: відверто про здобутки та проблеми

Заступник голови обласної державної адміністрації Бухаріна Людмила Михайлівна

Підприємці Запоріжжя та області!

Без черг і кабінетів: подати заяву на засоби реабілітації тепер можна онлайн

В Запоріжжі триває ліквідація наслідків після підступної нічної атаки ворога

У Запоріжжі СБУ ліквідувала чергову схему втечі «ухилянтів» за кордон

«Поранення – це травми, і я вмію з ними працювати», – тренер з тхеквондо готовий допомогти ветеранам відновитися за допомогою спорту

Загалом упродовж доби окупанти завдали 403 удари по 13 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1223-го дня війни

Події червня в об’єктиві фотожурналістів ОДА: завжди оперативно та неупереджено

Підземна школа – безпечна, спортивний майданчик – будується