Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Кандидатури заступників голови Запорізької облдержадміністрації погоджено Урядом та Адміністрацією Президента України

5 грудня 2011 - 17:15

Сьогодні до облдержадміністрації надійшли погодження щодо кадрових призначень: Віктора Ємельяненка - на посаду першого заступника голови облдержадміністрації, Олександра Дудки - на посаду заступника голови облдержадміністрації та Юрія Пелиха – на посаду заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації.

Кадровою службою підготовлено відповідні проекти розпоряджень голови облдержадміністрації, котрі Олександр Пеклушенко розгляне одразу після повернення з Києва, де перебуває у відрядженні.

У столиці голова облдержадміністрації планує провести ряд зустрічей щодо вирішення актуальних питань для області, зокрема, формування бюджету на 2012 рік.

Сьогодні ж своїми розпорядженнями Президент України Віктор Янукович звільнив Віктора Ємельяненка з посади голови Оріхівської райдержадміністрації, а Олександра Дудку – з посади голови Гуляйпільської райдержадміністрації.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Досвід єднання: Новоолександрівська та Зіньківська громада зміцнюють партнерство

Навчайся, твори, досліджуй: у Запоріжжі відкрився новий молодіжний центр з технологіями майбутнього

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 24.06.2025

Упродовж доби окупанти завдали 360 ударів по 7 населених пунктах Запорізької області

70 років із наукою, університетом і Запорізьким краєм: у Запоріжжі відзначили ювілей професора Володимира Кюрчева

Служіння державі та людям: в Запоріжжі відзначили кращих держслужбовців

Підприємці Запоріжжя та області!

Останній кадр — майже повний екран займає синьо-жовтий прапор, що звивається на вітрі. Камера поступово відходить назад, відкриваючи солдата на БТР Кадр згасає у золотавому світлі вечірнього неба.

Німецькі партнери продовжують підтримувати Запорізьку область: комунальні служби отримали гуманітарну допомогу від THW

Базова соціальна допомога: новий підхід до підтримки сімей

Експерти обговорили із запорізькими підприємцями механізми впровадження локалізації у публічних закупівлях

Запорізький школяр відзначився у фіналі змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»