Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У великій залі облдержадміністрації голова облдержадміністрації Юрій Артеменко представив свою команду активу області

16 березня 2005 - 18:47

Головко Анатолій ІвановичЗокрема, губернатор своїм розпорядженням від 16 березня першим заступником голови облдержадміністрації призначив Анатолія Івановича Головка, який буде координувати питання економіки, промислової політики, розвитку підприємництва та інвестицій. А.І.Головко народився в 1954 році, у 1976 році закінчив Краматорський індустріальний інститут, інженер-механік.

Трудову діяльність почав в 1976 році на Нікопольському заводі феросплавів, де пройшов шлях від робітника до заступника голови правління підприємства. Має досвід роботи у комерційних структурах. Перед призначенням з грудня 2003 року працював радником із зовнішньоекономічних зв”язків представництва АТ “Група “Енергетичний стандарт”.

Буцанов Валерій ОпанасовичЗаступником голови облдержадміністрації, котрий буде координувати питання регіональної політики і агропромислового комплексу, призначено Валерія Опанасовича Буцанова. Він 1953 року народження, у 1982 році закінчив Дніпропетровський сільськогосподарський інститут, вчений агроном.

Трудову діяльність почав у 1973 році. Має досвід роботи в агропромисловому комплексі, органах місцевого самоврядування і місцевих органах виконавчої влади. У 1994-1998 роках працював головою Приморської районної ради, з 1995 року до березня 2000 року – головою Приморської райдержадміністрації, з березня 2000 року до квітня 2002 року – заступником голови облдержадміністрації з питань агропромислового комплексу.

Перед призначенням працював директором бази відпочинку Запорізької дирекції “Укрпошти”.

Зайковська Олена АнатоліївнаЗаступником голови з координації питань гуманітарної політики призначена Олена Анатоліївна Зайковська. Вона 1953 року народження, у 1979 році закінчила Сімферопольський державний університет, викладач історії.

Трудову діяльність почала в 1970 році на автозаводі “Комунар”. З 1971 року працювала у закладах освяти, пройшла шлях від вчителя до директора школи. Перед призначенням з 1992 року працювала директором колегіуму № 96 м.Запоріжжя.

Продовжені повноваження Олександра Ченсановича Сіна на посаді заступника голови облдержадміністрації. Він 1961 року народження, у 1983 році закінчив Київський держуніверситет, фізик, викладач, у 2001 році – Запорізьку державну інженерну академію, економіст, у 2005 році – Національну академію державного управління при Президентові України, магістр державного управління.

Сін Олександр ЧенсановичТрудову діяльність почав в 1983 році на виробничому об’єднанні “Гамма”. Має досвід роботи в органах місцевого самоуправління і місцевих органах виконавчої влади. З 1994 року до вересня 1999 року працював заступником міського голови Запоріжжя з питань діяльності виконавчих органів, з вересня 1999 року працює заступником голови облдержадміністрації.

Ю.Артеменко представив і нового керівника апарату облдержадміністрації Володимира Івановича Левченка, який буде координувати питання організаційної і кадрової роботи. Він 1950 року народження, у 1972 році закінчив Запорізький машинобудівний інститут, інженер-електромеханік, у 1983 році – Вищу партійну школу при ЦК Компартії України.

Левченко Володимир ІвановичТрудову діяльність почав у 1972 році майстром Запорізького заводу високовольтної апаратури. Має стаж роботи в місцевих органах виконавчої влади. Перед призначенням з червня 2002 року працював помічником-консультантом народного депутата України.

Губернатор представив присутнім в залі новопризначених прокурора області Олександра Шацького та начальника управління МВС України в Запорізькій області Віктора Спиридоновича Бондаря, а також назвав прізвища нових голів райдержадміністрацій, представлення яких в районах завтра завершується. При цьому підкреслив, що під час обговорення кандидатур враховано побажання політичних партій та громадських організацій.

Ю.Артеменко ознайомив актив з “Планом першочергових дій обласної державної адміністрації “Віра, духовність, добробут”. Він спрямований на послідовну реалізацію визначених Президентом України та Урядом важливих завдань: влада повинна служити кожному громадянину  та нам необхідно зробити Україну справедливою і заможною європейською державою, яку цінують і шанують власні громадяни, і до якої з повагою ставляться у світі. А жителі Запорізької області будуть сприймати ці перетворення через позитивні зміни в їх житті. На основі плану протягом місяця буде розроблена програма дій під назвою “Віра, духовність, добробут”, яка охопить всі сторони життя області.

Після представлення члени команди губернатора дали прес-конференцію для журналістів центральних та місцевих ЗМІ. Одне з питань прозвучало так: “Чи можна вірити в те, про що говорив тільки що губернатор, а також Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко? Чи це романтика?” Перший заступник голови облдержадміністрації Анатолій Головко та заступник голови облдержадміністрації Олександр Сін доказово аргументували, що це реальність. “Завдання влади  - припинити тиск на бізнес і створити єдині правила гри. І таким шляхом легалізується тіньова економіка, обсяг якої сягає 40-50 відсотків  загальних капіталів”.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 20.05.2022

Окремі назви географічних об'єктів будуть переіменовані

Виплата соціальних коштів та доставлення готівки залишається нагальним питанням для громад Бердянського району

Удосконалено механізм подання суб’єктами господарювання декларації про провадження господарської діяльності

У Запорізькій області поступово вирішують проблеми з соціальними виплатами

Пошкоджені об’єкти складно відновити через активні бойові дії

Обласна влада та військові обговорюють повернення територій області

Оперативна інформація щодо безпечності питної води в Запорізькій області за 19.05.2022

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 19.05.2022

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 08.00 годину 20.05.2022 р.

Усі разом маємо забезпечити, щоб Росія не мала жодного успіху в агресії проти України – звернення Президента Володимира Зеленського

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 19.05.2022 року (22:00) - ЗСУ, 85 доба (Відео)