Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Голова облдержадміністрації Юрій Артеменко представив новопризначених за розпорядженнями Президента України голів Вільнянської і Новомиколаївської райдержадміністрацій

16 березня 2005 - 16:52

Новохатько Вадим ВікторовичАктиву Вільнянського району губернатор представив Вадима Вікторовича Новохатька, 1962 року народження, закінчив профтехучилище, а пізніше – Київську Вищу школу МВС, за фахом юрист. Працював слюсарем, дев’ять років на оперативній роботі в органах МВС, з 1992 року створив і очолив фермерське господарство, яке стало одним з кращих в районі.

Ю.Артеменко у своєму виступі акцентував увагу на специфіці пригороднього району, яка має свої „плюси” і „мінуси”. Адже багато жителів району працюють у Запоріжжі і податкові відрахування здійснюються в обласному центрі. Негативно впливає на екологію району наявність кількох звалищ промислових відходів. Як і жителів інших районів, вільнянців хвилюють  проблеми водопостачання, газифікації, підтоплення. Заборгованість району до Пенсійного фонду за минулий рік зросла в 2,2 рази, а власними відрахуваннями район покриває пенсійні виплати лише на 39 відсотків.

Яким чином їх вирішувати? Де взяти кошти? Губернатор підкреслив, що багато чого можна і треба вирішити власними спільними діями громади. Зі свого боку обласна влада, Уряд допомагатимуть на стратегічних напрямках. Наступного тижня до розгляду на Верховній Раді буде подано скорегований бездефіцитний Держбюджет-2005. „Вперше за багато останніх років це буде справді народний бюджет, - сказав Ю.Артеменко, - адже на соціальні програми буде спрямовано 80 відсотків його обсягу”. Одним з головних джерел надходження коштів стане жорстка боротьба з тіньовим бізнесом. Це стосується як загальнодержавних масштабів, так і обласних і районних.

В. В. Новохатько, подякувавши за високу довіру, наголосив, що буде працювати з людьми і для людей, котрим небайдужа доля України. Велику увагу приділятиме головному багатству України – землі, хоча і іншими галузями займатиметься.

Губернатор подякував за роботу колишнього голову райдержадміністрації Сергію Борисенку і привітав його з днем народження.

Пеньковський Станіслав ВолодимировичУ Новомиколаївці активу району було представлено Станіслава Володимировича Пеньковського, 1956 року народження, у 1988 році закінчив Дніпропетровський сільгоспінститут, за фахом учений агроном, працював агрономом, журналістом, займався фермерством, останні роки працював заступником селищного голови.       

Голова облдержадміністрації відзначив, що в районі найвищий в області рівень безробіття – 16,5%, тоді як по області 3,3, велика кількість збиткових підприємств, заборгованість з виплати зарплати лише за січень цього року зросла на 20%, маса соціальних проблем віддалених сел і хуторів.

„Нині в облдержадміністрації відпрацьовується програма спільних з районами дій з вирішення тактичних і стратегічних питань, -- повідомив Ю.Артеменко. – Завдання номер один для нового голови – це створення нових робочих місць. А ще – відкрити серце людям, зробити владу прозорою і відкритою”.

З добрим напуттям до нового голови райдержадміністрації звернувся Герой України, депутат обласної ради, керівник господарства „Гайчур” Анатолій Головко, який закликав всіх підставити плече новому керівнику і спільно вирішувати нагальні проблеми. Водночас відомий хлібороб звернувся і до губернатора з проханням дієвіше допомагати на рівні держави трудівникам села, добрі наміри втілити в конкретні справи.

Слова подяки колишньому керівнику району Володимиру Ткаченку висловили заступник голови обласної ради Олександр Бережний, голова районної ради Анатолій Писанко, оплесками нагородили всі присутні в залі.

        

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 20.05.2022

Окремі назви географічних об'єктів будуть переіменовані

Виплата соціальних коштів та доставлення готівки залишається нагальним питанням для громад Бердянського району

Удосконалено механізм подання суб’єктами господарювання декларації про провадження господарської діяльності

У Запорізькій області поступово вирішують проблеми з соціальними виплатами

Пошкоджені об’єкти складно відновити через активні бойові дії

Обласна влада та військові обговорюють повернення територій області

Оперативна інформація щодо безпечності питної води в Запорізькій області за 19.05.2022

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 19.05.2022

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 08.00 годину 20.05.2022 р.

Усі разом маємо забезпечити, щоб Росія не мала жодного успіху в агресії проти України – звернення Президента Володимира Зеленського

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 19.05.2022 року (22:00) - ЗСУ, 85 доба (Відео)