Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Забезпечення населення області основними продовольчими товарами буде контролювати спеціальна комісія ОДА

28 лютого 2012 - 13:37

Забезпечення населення області основними продовольчими товарами буде контролювати спеціальна комісія ОДА

Розпорядженням голови облдержадміністрації Олександра Пеклушенка від 22 лютого 2012 року створена обласна комісія з питань забезпечення населення Запорізької області основними продовольчими товарами, яку очолив заступник голови ОДА Олександр Дудка.

Комісія створена з метою реалізації скоординованих заходів щодо забезпечення продовольчої безпеки регіону та збереження стабільної цінової ситуації на продовольчому ринку області.

До її складу увійшли не тільки представники обласної та місцевих органів виконавчої влади, а й інші фахівці: голова правління обласної спілки споживчих товариств Олег Бондаренко, в.о.директора «Запорізького науково-дослідного центру продуктивності агропромислового комплексу» Лариса Бондаренко, директор КП «Запоріжринок» Андрій Нетреба, голова обласної ради профспілок Віктор Сластьон, заступник голови  обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Галина Хохотва та інші.

Серед завдань комісії – забезпечення продовольчої безпеки області, оперативне реагування на кризові явища,  запобігання їх можливим проявам, а також негативним наслідкам, зокрема, погіршенню життя соціально незахищених верств населення. Також комісія буде здійснювати моніторинг цін на ринку основних продовольчих товарів та продовольчого зерна, вивчати попит та пропозиції на ринку продукції галузей агропромислового комплексу,  вирішувати питання щодо створення належних умов для безперешкодної реалізації продукції сільськогосподарськими виробниками та власниками присадибних ділянок.

На веб-сайті обласної державної адміністрації буде висвітлюватися не лише робота комісії, а також розміщуватимуться пропозиції товаровиробників щодо реалізації продовольчої продукції та гуртово-відпускних цін на неї.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Адміністративні послуги доступні кожному: у Кушугумській громаді працює мобільний ЦНАП

Проєкт «Пліч-о-пліч» поєднує Україну: Водянська громада налагоджує зв’язки з Радеховом

В Запоріжжі через несприятливі погодні умови може відчуватися неприємний запах

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 06.11.2025

Енергоситуація у Запорізькій області залишається складною: діють графіки погодинних відключень

Комунальний транспорт працює стабільно: у Запоріжжі автобуси дублюють маршрути електротранспорту на час відключень світла

Осінь із savED: 64 вчителі та тьютори Запорізької області пройшли тренінг з подолання освітніх втрат учнів

Запорізькі хортингісти тріумфували на чемпіонаті Європи в Римі

Реформа ТЦК: відстрочка онлайн і без черг

Впродовж доби окупанти завдали 636 ударів по 19 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1351-го дня війни

В Запоріжжі відбулося регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України