"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Інформаційні матеріали

Інформація щодо роботи тематичного постійно діючого семінару з актуальних питань діяльності працівників кадрових служб місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування

16 березня 2012 - 14:37

В роботі семінару взяв участь заступник голови – керівник апарату Запорізької облдержадміністрації Пелих Ю.Г.

З метою реалізації плану-графіка навчання у Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 14.12.2011 № 525, а також на виконання п.21 Оперативного плану роботи облдержадміністрації 14 березня 2012 року в Центрі було розпочато навчання керівників кадрових служб місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування за програмою тематичного постійно діючого семінару "Кадрове забезпечення державної служби та кадрова політика держави в умовах адміністративної реформи".

В роботі семінару взяв участь заступник голови – керівник апарату Запорізької облдержадміністрації Пелих Ю.Г., який окреслив основні напрямки роботи кадрових служб органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в площині нового антикорупційного законодавства, нової редакції Закону України "Про державну службу" та Стратегії державної кадрової політики на 2012-2020 роки, схваленої Указом Президента України від 01.02.2012 № 45/2012. Заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації акцентував увагу присутніх на необхідності організації та проведення кадровими службами ефективної та своєчасної роботи щодо декларування доходів державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, формування дієвого кадрового резерву на посади державної служби.

Директор Запорізького центру перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів Яновська Л.І. ознайомила слухачів з Програмою тематичного постійно діючого семінару, метою та термінами навчання, при цьому підкреслила, що заплановане впродовж 2012 року навчання керівників кадрових служб місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування спрямоване на підвищення їх професійної компетентності відповідно до вимог Національного агентства України з питань державної служби.

В роботі семінару також взяв участь начальник відділу кадрової роботи апарату Запорізької облдержадміністрації Долганов В.І., посадовці Державної податкової служби у Запорізькій області та Головного управління юстиції у Запорізькій області, які ознайомили слухачів з особливостями декларування майна, доходів, витрат і зобов'язань фінансового характеру державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, надання та заповнення декларації про майновий стан і доходи (податкова декларація) і додатків до неї, специфікою організації та проведення спецперевірки як фактору якісного відбору кандидатів на публічну службу.

Також в роботі семінару взяли участь викладачі юридичного факультету Запорізького національного університету, що висвітлили положення оновленого антикорупційного законодавства України та практику його застосування. Виступи всіх викладачів супроводжувалися мультимедійним презентаціями, підготовленими інформаційно-аналітичним відділом Центру.

Всього учасниками навчання стали 62 особи, серед них – 44 державних службовця та 18 посадових осіб місцевого самоврядування. Всі учасники навчання отримали роздаткові методичні матеріали.

Читайте також

У Запорізькій області триває боротьба з нелегальними перевізниками

В Україні буде створений навчальний заклад для підготовки фахівців з кібербезпеки – Глава держави

Україна не хоче війни, але для миру повинна мати сильну й боєздатну армію – Глава держави

Пункти проведення ЗНО будуть забезпечені засобами індивідуального захисту та дезінфекції

У Запорізькій області готуються до щеплення другою дозою вакцини проти COVID

Перший день Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Безпека країни»

Президент долучиться до роботи Всеукраїнського форуму «Україна 30. Безпека країни» 11 травня

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 2 124 535 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 2 122 327 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області