Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Людей перш за все цікавить не політика, а газ, тепло і вода у власних оселях, - сказав голова облдержадміністрації Юрій Артеменко, запалюючи блакитний вогник в помешканні Миколи Погрібного в Комишувасі

7 квітня 2005 - 10:25

Мешканці сорока одного будинку по вулиці Комсомольській першими у Комишувасі дочекалися, нарешті, газу.  На черзі ще будинки, об’єднані в 15 вуличних кооперативів, дитячий садок, дві школи і лікарня. Газопровід до селища коштував державі 1 млн. 300 тис. грн. Окремій сім’ї – по 6-7 тисяч гривень. Але кошти ці швидко окупляться, переконані люди, бо вугілля дорожче – по 450 грн. за тонну в середньому, а на опалення одного будинку на зиму потрібно до 3-5 тонн.

Зустріч Ю. Артеменка з мешканцями смт. КомишувахаГаз жителі селища чекали з осені 2004 року. Про те, як пережили зиму, воліють краще не згадувати. Юрій Артеменко каже, що знайомий з напівдетективною історією, як пускали газ перед минулими виборами. Тоді, у листопаді, в газорозподільній станції на околиці села у підвалі поставили газовий балон, а на поверхні ніби то запалили вогник. Всі раділи, все було урочисто, але, як виявилося,  бутафорським. «Тому я приїхав не стільки запалити газ, скільки переконатися, що все відбувається насправді», - признався голова облдержадміністрації.

Цього року газ мають отримати і жителі сіл Преображенки та Новоандріївки Оріхівського району.

Комишувашці, дякуючи за газ, прохають владу вирішити тепер проблему з водопостачанням, а ще - відкрити у них дільничний пункт районного відділу внутрішніх справ. Селище з населенням майже 5 тисяч чоловік не має свого дільничного міліціонера.

 

Прес-служба облдержадміністрації    

Читайте також

«Друге дихання»: у Запоріжжі в День Незалежності показали документальний фільм про незламних ветеранів

Працівників ЦНАПів Запорізької області відзначили до Дня Незалежності України

«Чужого не треба. Своє не віддам»: право бути вільними ми захищаємо разом

Попри війну – з вірою у майбутнє: у Запоріжжі відзначили 35-річчя Незалежності України

У ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

«Молодь не чекає майбутнього – вона творить його вже сьогодні», – голова Регіонального молодіжного конгресу Аліна Рибальченко

Символ надії та боротьби: «Укрпошта» презентувала новий поштовий випуск до Дня Незалежності

«Я завжди думав, що можна зробити для України»: 100 років від дня народження Богдана Гаврилишина

Своя держава, свій вибір, своє майбутнє: Запоріжжя відзначило 35 років Незалежності України

Звернення Президента з нагоди Дня Незалежності України

Звернення Президента України з нагоди Дня Державного Прапора

За мир і пам’ять про полеглих: у День Незалежності України на Хортиці лунала молитва