"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Інформаційні матеріали

Інформація про проведення круглого столу "Взаємодія органів Державного реєстру виборців з органами, закладами, установами, зазначеними в статті 22 Закону України "Про Державний реєстр виборців", у процесі обліку виборців та під час виборчих кампаній

25 квітня 2012 - 10:25

Інформація про проведення круглого столу  "Взаємодія органів Державного реєстру виборців з органами, закладами, установами, зазначеними в статті 22 Закону України "Про Державний реєстр виборців", у процесі обліку виборців та під час виборчих кампаній"

В Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів триває навчання працівників відділів ведення Державного реєстру виборців апаратів райдержадміністрацій, райадміністрацій Запорізької міської ради, виконавчих комітетів міських (міст обласного значення) рад.

У зв’язку з актуальністю питань щодо обліку виборців при формуванні їх списків, взаємодії різних органів, закладів і установ під час виборчих кампаній, за участю вищезазначеної категорії слухачів, 24 квітня 2012 року відбувся круглий стіл "Взаємодія органів Державного реєстру виборців з органами, закладами, установами, зазначеними в статті 22 Закону України "Про Державний реєстр виборців", у процесі обліку виборців та під час виборчих кампаній".

Модератором круглого столу виступив начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Запорізької облдержадміністрації Сергій Масюков, який довів до відома присутніх інформацію про нормативно-правову базу у сфері виборчого процесу, окреслив коло завдань та проблемних питань, які пов’язані з виборами 2012 року в Україні, та запропонував слухачам та учасникам круглого столу побудувати свою роботу у формі «діалогу», а можливо і «дискусії».

В роботі круглого столу, з огляду на статтю 22 Закону України "Про Державний реєстр виборців", взяли участь Лайтерман О.І. головний спеціаліст відділу ДРАЦС Головного управління юстиції у Запорізькій області; Сідєльнікова М.В. – головний спеціаліст відділу соціального обслуговування та реабілітації інвалідів, людей похилого віку управління у справах інвалідів та людей похилого віку Головного управління праці та соціального населення Запорізької облдержадміністрації; Савченко Р.І. – головний спеціаліст відділу кадрів та спецроботи управління охорони здоров'я Запорізької облдержадміністрації; Пєтухов В.В. – старший інспектор соціально-виховної служби Державної пенітенціарної служби України в Запорізькій області; Тверденко Л.І. – начальник сектору паспортної роботи відділу у справах громадянства, міграції та реєстрації фізичних осіб ГУМВС України в Запорізькій області.

Активне обговорення 24 учасниками круглого столу проблемних питань засвідчило актуальність запропонованої теми.

Читайте також

У Запорізькій області триває боротьба з нелегальними перевізниками

В Україні буде створений навчальний заклад для підготовки фахівців з кібербезпеки – Глава держави

Україна не хоче війни, але для миру повинна мати сильну й боєздатну армію – Глава держави

Пункти проведення ЗНО будуть забезпечені засобами індивідуального захисту та дезінфекції

У Запорізькій області готуються до щеплення другою дозою вакцини проти COVID

Перший день Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Безпека країни»

Президент долучиться до роботи Всеукраїнського форуму «Україна 30. Безпека країни» 11 травня

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 2 124 535 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 2 122 327 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області