"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Інформаційні матеріали

Інформація про проведення тематичного короткострокового семінару "Актуальні питання забезпечення дієвого контролю в органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування"

25 квітня 2012 - 10:27

Інформація про проведення тематичного короткострокового семінару  "Актуальні питання забезпечення дієвого контролю в органах  виконавчої влади та органах місцевого самоврядування"

Згідно з планом-графіком навчання у Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 14.12.2011 № 525, 24 квітня 2012 року в Центрі відбувся тематичний короткостроковий семінар "Актуальні питання забезпечення дієвого контролю в органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування" для працівників райдержадміністрацій, райадміністрацій Запорізької міської ради та міських рад міст обласного значення, які відповідають за контрольну діяльність. Актуальність проведення означеного семінару викликана вимогами сьогодення, зокрема, необхідністю чіткого та безумовного виконання всіх доручень і завдань Президента України, Уряду та інших органів вищого рівня, розпоряджень і доручень голови облдержадміністрації, з метою забезпечення соціально-економічного розвитку як України в цілому, так і Запорізької області зокрема.

Під час семінару слухачі мали змогу поглибити професійні знання з питань організації та здійснення контролю як важливого фактору підвищення ефективності управлінської діяльності, його форм та методів; організації проведення моніторингу виконавської дисципліни та стану виконання контрольних актів і доручень Президента України, розпоряджень та доручень голови облдержадміністрації; використання системи автоматизації діловодства “ОПТІМА” в контрольній діяльності органів виконавчої влади.

У висвітленні означених тем взяли участь завідувач сектору контролю апарату Запорізької обласної державної адміністрації Тарасова Л.Б., головний спеціаліст сектору контролю апарату Запорізької обласної державної адміністрації Шпіньова О.В. та начальник відділу інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату Запорізької облдержадміністрації Піскунова Л.І. Виклад навчальних матеріалів супроводжувався мультимедійними презентаціями.

Всього в навчанні взяли участь 36 осіб. Учасники семінару отримали методичні матеріали в електронному вигляді (на дисках), підготовлені завідувачем сектору контролю апарату Запорізької облдержадміністрації Тарасовою Л.Б., а за результатами навчання – сертифікати про підвищення професійної кваліфікації.

Читайте також

У Запорізькій області триває боротьба з нелегальними перевізниками

В Україні буде створений навчальний заклад для підготовки фахівців з кібербезпеки – Глава держави

Україна не хоче війни, але для миру повинна мати сильну й боєздатну армію – Глава держави

Пункти проведення ЗНО будуть забезпечені засобами індивідуального захисту та дезінфекції

У Запорізькій області готуються до щеплення другою дозою вакцини проти COVID

Перший день Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Безпека країни»

Президент долучиться до роботи Всеукраїнського форуму «Україна 30. Безпека країни» 11 травня

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 2 124 535 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 2 122 327 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області