Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізькі хлібороби намолотили перший мільйон тонн зерна

19 липня 2012 - 15:01

Запорізькі хлібороби намолотили перший мільйон тонн зерна

Станом на 19 липня запорізькі хлібороби намолотили 1 млн. 2 тис. тонн зерна нового вражаю з площі 627 тис. га.

За інформацією заступника голови обласної державної адміністрації Олександра Дудки, найбільший обсяг зерна зібрано в Бердянському (53,3 тис. тонн), Мелітопольському (52,1 тис. тонн), Приазовському (84,2 тис. тонн) та Пологівському (57,5 тис. тонн) районах.

- Торік ми зібрали перший мільйон на день раніше - 18 липня. Однак нині умови, в яких доводиться працювати запорізьким хліборобам, якісно інші. Затрачено набагато більше ресурсів та сил, щоб виростити, зберегти та зібрати врожай. Тож ми щиро вітаємо трудівників поля з цією подією та дякуємо  їм за непросту працю, - звернуся до аграріїв Олександр Дудка.

Серед територій області найвищої врожайності досягли Приморський (24,2 ц/га), Пологівський (22,2 ц/га), Гуляйпільський (22,8 ц/га), Куйбишевський (22,1 ц/га) райони.

Найнижчі показники урожайності мають Кам’янсько-Дніпровський (7,5 ц/га), Запорізький (8,8 ц/га) та Василівський (8,8 ц/га).

Вже за два дні в області жнива мають завершитись.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

В Запоріжжі продовжується модернізація закладів профтехосвіти

«Смачно та здорово!»: в Запоріжжі відбувся конкурс кухарів шкільних їдалень

Оцінка якості повітря за допомогою супутникових даних: Україна переймає досвід Фінляндії

Пенсійний фонд переглядає право на субсидію на новий опалювальний період: що треба зн

У Запоріжжі ветеранам допомагають пройти без черг медогляди та отримати необхідне лікування

Спорт для ветеранів та їхніх сімей: як у Запорізькій області допомагають тримати форму і відновлюватися захисникам і їхнім рідним

Ветеран-морпіх допомагає побратимам адаптуватися до цивільного життя та займається патріотичним вихованням молоді

«Це, звісно, не так, як з гармати стріляти, але теж треба творчий підхід», – ветеран про заняття в секції зі стрільби з лука

Широківська та Гощанська громади: співпраця триває

«Це, звісно, не так, як з гармати стріляти, але теж треба творчий підхід», – ветеран про заняття в секції зі стрільби з лука

Звичайні люди – надзвичайні задачі: унікальні відеозвернення бійців Сил спеціальних операцій ЗСУ

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 14.05.2025