Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Влада і науковці об’єднують зусилля для недопущення замору риби

24 липня 2012 - 14:36

Влада і науковці об’єднують зусилля для недопущення замору риби

Голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко підписав розпорядження «Про заходи щодо недопущення замору риби в Азовському морі», відповідно до якого створено обласну робочу групу з метою недопущення заморних явищ в басейні Азовського моря.

Її очолює заступник голови ОДА Олександр Дудка, а також до цієї роботи залучено співробітників наукових організацій, рибоохоронної та рибопромислової галузей. Аналогічні робочі групи мають бути створені в Бердянському, Приморському, Приазовському  та Якимівському районах, завданням яких є здійснення моніторингу санітарного режиму водного середовища Азовського моря, забезпечення у разі замору риби заходів щодо збирання та утилізації риби, недопущення несанкціонованого використання вилучених водних ресурсів.

Крім того, науково-дослідному інституту Азовського моря  запропоновано здійснювати гідрологічний та гідрохімічний моніторинг водного середовища, на основі якого надавати висновки робочій групі щодо збільшення квот на промисловий вилов бичків протягом травня-серпня.

Функції фахового контролю за санітарним станом, утилізацією загиблої риби покладено на спеціалістів обласної санепідемстанції та управління ветеринарної медицини.

 

 

 

  Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Державні нагороди та відзнаки – незламним запоріжцям

Запорізькі спортсмени здобули медалі на чемпіонатах України з ушу та черліденгу

Ветеранський бізнес – 2026: практичний путівник від ідеї до прибутку

Доступна освіта під час війни: запорізькі педагоги опановують нові інструменти інклюзивного навчання

Служба безпеки України повідомила про підозру колаборанту, який очолив незаконний орган окупаційної влади в Енергодарі

Е-рецепту – 7 років: як швидко отримати ліки

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1505-го дня війни

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 09.04.2026

Впродовж доби окупанти завдали 804 удари по 43 населених пунктах Запорізької області

Ще 8 одиниць техніки отримала Запорізька область від міжнарожних партнерів

Єдність через мистецтво: на Запоріжжі профінансують творчі проєкти, що згуртовують громаду

Сила бути поруч: у Запоріжжі відбулися капеланські збори