Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Інформаційні матеріали

В області триває підготовка до реалізації проектів цільових екологічних програм

17 серпня 2012 - 11:53

Під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Петра Гончарука відбулася регіональна селекторна нарада щодо реалізації проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій.

- У найближчі дні ми повинні доопрацювати 23 проекти теплової санації будівель бюджетної сфери, які вже пройшли експертизу. Все було вже затверджено, але підрядник, який буде виконувати роботи, ознайомившись з кошторисною документацією,  знайшов за потрібне з’ясувати деякі подробиці, - зазначив Петро Гончарук.

Ці кошти будуть спрямовані на утеплення стін і дахів, заміну вікон та дверей у навчальних та медичних закладах, а також на інших соціальних об’єктах.

За словами посадовця, зараз в області розробляється ще понад 100 проектів у рамках цільових екологічних (зелених) інвестицій, які найближчим часом будуть направлені на експертизу. Після успішного її проходження  фінансування здійснюватиметься за рахунок  наступних траншів.

 

Довідкова інформація: 
На засіданні Міжвідомчої робочої групи з розгляду проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій, яке відбулося 9 червня поточного року, було рекомендовано до схвалення 23 проекти теплової санації будівель бюджетної сфери від Запорізької області на загальну суму 50,9 млн.грн., пройдено відповідне погодження з Кабінетом Міністрів України та до кінця жовтня ці проекти вже будуть реалізовані. Серед них - 14 проектів по заміні вікон та дверей, утепленню фасаду та покрівлі в школах та дитячих садках, а також дев'ять проектів капітальних ремонтів центральних районних лікарень та фельдшерсько-акушерських пунктів Запорізької області.

Читайте також

Зруйноване – відновлюємо, критичне – захищаємо: делегація Агентства відновлення – в Запоріжжі

«Ми хочемо повертатися в Запоріжжя знову і знову з ще більшою підтримкою», – Координатор системи ООН та Гуманітарний координатор в Україні Матіас Шмале

«Головна потреба релокованого бізнесу – не разова допомога, а зрозуміла екосистема рішень», – виконавча директорка Асоціації релокованого бізнесу України Олена Гордон

«Головна потреба релокованого бізнесу – не разова допомога, а зрозуміла екосистема рішень», – виконавча директорка Асоціації релокованого бізнесу України Олена Гордон

В Запорізькій області стартував проєкт міжнародної організації Corus International

Мандрівка Європою у «підземній» школі: як у запорізькій гімназії минув тематичний тиждень до Дня Європи

Від Магдебурга до Запоріжжя: як німецькі партнери допомагають прифронтовому регіону

У Запоріжжі вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 08.05.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 917 ударів по 48 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1534-го дня війни

«Ми продовжуємо працювати в цілодобовому режимі – обов’язково всім повернемо світло», – АТ «Запоріжжяобленерго»