Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Олександр Пеклушенко: «Кушугумська лікарня – це справжній ковток повітря для жителів Запорізького району»

11 грудня 2012 - 15:40

У Запорізькому районі продовжують будувати Кушугумську поліклініку. З ходом робіт зі зведення цього важливого для району та загалом регіону об’єкту сьогодні ознайомився голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко.

У виїзній робочій нараді, яку провів очільник області, також взяли участь представники генпідрядника будівництва ВАТ «Фо.Рум» та керівництво районної влади.

Як розповів директор ВАТ «Фо.Рум» Андрій Білий, на даний момент роботи з будівництва виконані на 55%, до кінця року будівельники планують вийти на 70% освоєння обсягів будівництва.

- Сьогодні вже повністю зведена будівля поліклініки. Ми також завершуємо зведення гаражу для карет швидкої допомоги та котельні. Майже повністю прокладені мережі – електрика, вода, каналізація, опалення. Оздоблювальні та внутрішні роботи ми плануємо завершити у наступному році,  - повідомив директор фірми генпідрядника Андрій Білий.

Голова облдержадміністрації оглянув усі три поверхи зведеної будівлі поліклініки. Темпами робіт очільник області залишився задоволеним, а ось щодо їхньої організації у Олександра Пеклушенка з’явилися запитання.

- Нині будівельні роботи виконуються з випередженням. Їхня якість задовільна, однак організація робіт залишає бажати кращого. Я вважаю, що підрядники «підтягнуть» питання організації робіт, а ми «підтягнемо» питання фінансування. До кінця року нам необхідно віднайти для будівництва ще близько 10 млн. грн., що дозволить увійти у наступний рік з достатнім запасом міцності, - зауважив голова облдержадміністрації.

Будівництво нової поліклініки у Кшугумі було розпочато в листопаді 2011 року. Після завершення будівництва на базі цієї лікарні заплановано створення центру первинної медико-санітарної допомоги населенню лівобережної частини Запорізького району.

- Будівництво лікарні у Кушугумі – це не тільки нове будівельне рішення, це справжній ковток свіжого повітря для жителів Запорізького району. Цією лікарнею буде пишатися не лише Запорізький район чи Запорізька область, але й уся Україна. Це лікарня нової якості, лікарня нових форм та нового змісту, - наголосив Олександр Пеклушенко.

У 2012 році на цей об’єкт вже витрачено майже 17 мільйонів бюджетних коштів. Повне завершення робіт з будівництва нової лікарні у Кушугумі заплановано на 2013 рік.

 

Управління у справах преси та інформації  

Читайте також

СБУ повідомила про підозру керівництву окупаційного райвідділу «мвс рф», яке погрожувало розстрілом мешканцям одного із селищ на Запоріжжі

«Дуже важко без нього жити, але ми намагаємося»: у Запоріжжі відкрили меморіальну табличку на честь полеглого Захисника Олександра Докукіна

Уроки з натхненням: у Запоріжжі в змішаному форматі запрацювала релокована Малобілозерська спеціалізована естетична школа «Дивосвіт»

Затверджено порядок створення безбар’єрних маршрутів у містах та громадах

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 12.09.2025

Впродовж доби окупанти завдали 440 ударів по 16 населених пунктах Запорізької області

Запоріжців запрошують стати амбасадорами безбар’єрності

«Молодь, яка надихає»: Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко поспілкувалася з учасниками проєкту «ЕЛІТА UFuture»

Очна освіта ще для тисячі дітей: у Вільнянській громаді запрацювала «підземна» школа

​«Догляд​ ​за​ ​дітьми​ ​в​ ​Україні»: новий грантовий конкурс для створення центрів ​педагогічного​ ​партнерства​ ​з​ ​коворкінгами для батьків​

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 11.09.2025

Координаційна рада активно готується до проведення щорічного Форуму інститутів громадянського суспільства