Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Для обласного центру екстреної медицини буде знайдено прийнятне приміщення

10 січня 2013 - 17:00

Нині в області створюється нова система екстреної медичної допомоги.  В її рамках у поточному році має відкритись обласний центр екстреної медицини, якому будуть підпорядковані регіональні підстанції швидкої допомоги. У зв’язку з цим перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Ємельяненко відвідав центральну підстанцію ШМД КУ «Міська клінічна лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» м. Запоріжжя.

- Ми розглядаємо різні варіанти розміщення обласного центру екстреної медицини. Центральна підстанція швидкої медичної допомоги – одне з найбільш ймовірних місць розташування. Тут обладнані необхідні приміщення, працює кваліфікований персонал, налагоджена робота серверного центру, де розподіляються дзвінки 103 на 30 ліній, - окреслив ситуацію перший заступник голови ОДА Віктор Ємельяненко.

Як повідомив заступник головного лікаря центральної підстанції ШМД Станіслав Конаков, нині на тут працюють 10 спеціалізованих бригад, у тому числі реанімаційна, кардіологічні, неврологічна, психіатрична,  педіатрична. Укомплектована диспетчерська служба, відділ консультативної допомоги, виділено приміщення для зберігання місячного запасу необхідних медикаментів.

Представник обласної виконавчої влади оглянув автопарк підстанції, поспілкувався з диспетчерами та співробітниками, які в цей час перебували на чергуванні.

- Зрозуміло одне, облаштування обласного центру на базі цієї підстанції можливе тільки за умови проведення ряду серйозних робіт - модернізації та розширення диспетчерської, посилення серверного центру. Крім того, потребує оновлення автопарк машин швидкої допомоги, - поділився міркуваннями посадовець.

У цей же день перший заступник голови облдержадміністрації відвідав ще одне приміщення, де розглядається можливість організувати роботу обласного центру екстреної медицини – КУ «Запоріжкіно».

За підсумками робочої поїздки Віктор Ємельяненко надав доручення директору Департаменту охорони здоров’я ОДА Андрію Запорожченку розробити дорожню карту, яка включатиме об’єктивний аналіз переваг відкриття обласного центру на базі запропонованих приміщень.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Надійний захист: у Запоріжжі почали встановлювати бронеплівку на вікна закладів освіти

З Берліна, Волоса і Сараєва – з медалями: запорізькі спортсмени успішно виступили на міжнародній арені

Два тижні пригод: учасники «Карпатської зміни» діляться враженнями про відпочинок

Майже 100 пошкоджень мереж і 39,5 тисячі заживлених споживачів: підсумки роботи енергетиків Запорізької області за тиждень

СБУ затримала громадянина рф, який за вказівкою ворожих спецслужб коригував удари по Запоріжжю

Перша медична ліцензія – тепер онлайн: МОЗ запустило новий цифровий сервіс

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 25.06.2026

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1582-го дня війни

Впродовж доби окупанти завдали 973 удари по 49 населених пунктах Запорізької області

«Вшануй. Зупинись»: в Запоріжжі продовжується молодіжна акція пам’яті

Захистити те, від чого залежить життя: делегація ЮНІСЕФ відвідала Запорізьку область

Гра, яка вчить працювати в команді: Запоріжжя першим в Україні запускає мережу шкільних кіберспортивних хабів