Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Питання закупівлі зерна зараз найголовніше

26 серпня 2005 - 11:00

 

 

         В облдержадміністрації відбулася нарада під головуванням губернатора з питань закупівлі зерна та погашення заборгованості по заробітній платі в сільському господарству. В нараді прийняли участь представники облдержадміністрації та голови райдержадміністрацій, керівництво Аграрного фонду, ДАК «Хліб України» та інш.

 

 

         На початку Юрій Артеменко окреслив пріоритети, на які зараз повинні звернути увагу керівники районів – закупівля зерна до Держрезерву та інших фондів, початок навчального року, розумне розподілення коштів державної субвенції ( яка повинна надійти для сільських районів області у сумі 6 млн. грн.)тощо. Губернатор ще раз наголосив на необхідності чітко поставленої виконавської дисципліни, злагоджених дій влади.

 

 

         Далі голова облдержадміністрації передав слово своєму заступнику з питань АПК. Валерій Буцанов виступив з повідомленням про ситуацію на ринку зерна 2005 року та стан його закупівлі до регіональних ресурсів, заборгованості по заробітній платі в сільському господарству, проведення комплексу осінньо-польових робіт. Зокрема, заступник голови облдержадміністрації вказав на те, що Василівський, Приморський, Розівський райони не закупили жодної тони зерна до регіональних ресурсів, в той час коли більша половина районів вже виконала, і в багатьох випадках перевиконала план по формуванню цих ресурсів. Присутні також заслухали керівників Аграрного фонду та головного оператора Держкомрезерву в Запорізькій області ДП «Хлібна база №74».

 

 

         В ході наради головам райдержадміністрацій було доручено посилено контролювати стан закупівлі зерна та звітувати облдержадміністрації про вирішення виникаючих проблем при закупівлі зерна  до державних фондів та формуванні регіональних ресурсів.

 

 

          Валерій Буцанов зазначив, що соромно при такому врожаї обділяти сільських трудівників і тому голови районів зобов’язані до 1 жовтня 2005 року вжити заходи щодо погашення заборгованості із заробітної плати в сільському господарстві (яка на жаль сьогодні існує) та сплати коштів за оренду земельних паїв.

 

 

 

 

 

 

                                                                  Прес-служба облдержадміністрації

 

 

        

 

 

Читайте також

Тепер Зміїний знову вільний. Звернення Президента України Володимира Зеленського 30.06.2022 (Відео)

У Запорізькій області навчальний процес адаптується до сучасних умов

Захисники на Запорізькому напрямку готові вражати противника.

Обласна влада долучилась до селекторної наради з питань опалювального сезону

Обласна влада продовжує фіксувати обстріли та руйнування на території Пологівського району

Російський вогонь продовжує нищити домівки мирних жителів

Внутрішньо переміщені особи можуть отримувати медичну допомогу за місцем проживання та без декларацій

Гарячі лінії Уряду допомагають. Міноборони

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО БЕЗПЕЧНОСТІ ПИТНОЇ ВОДИ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗА 29.06.2022

Cтан надання комунальних послуг на території Запорізької області погіршується через постійні ворожі обстріли

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 29.06.2022

Увага!