Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Знешкоджено та утилізовано першу партію вибухонебезпечних предметів, знайдених поблизу Новобогданівки

18 березня 2013 - 12:52

Минулої п’ятниці, 15 березня, знищено понад 4,5 тис. вибухонебезпечних предметів, знайдених саперами Міністерства оборони України та Головного управління ДСНС у Запорізькій області в результаті глибинного розмінування території колишніх артилерійських складів поблизу Новобогданівки.

Про це повідомив перший заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Ємельяненко.

- Для жителів села Новобогданівка та сусідніх населених пунктів, а також для їхнього майна немає жодної загрози. Розльоту боєприпасів не було цього разу, і не буде в подальшому, адже цей механізм відпрацьований за відповідною технологією. Перед підривом вибухонебезпечні предмети заглиблюються в землю на глибину понад 2,5 метра, і за допомогою накладних зарядів підриваються з мінімальним шумовим ефектом, - повідомив Віктор Ємельяненко.

За словами посадовця, 15 березня було підготовлено вісім закладок з вибухонебезпечними предметами, які вже знешкоджено та утилізовано. З них 430 боєприпасів було виявлено працівниками Головного управління ДСНС у Запорізькій області на технічній території, а 4130 вибухонебезпечних предметів знайдено військовослужбовцями Міністерства оборони України, які працюють на адміністративній території об’єкту.

З місцевими жителями постійно проводиться роз’яснювальна робота щодо безпечності проведення  робіт. Наразі не  зафіксовано жодної нештатної ситуації, все відбувається за планом.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Запорізькі спортсменки вибороли «золото» на міжнародному турнірі у Німеччині

Проєкт «Академія нових можливостей для молодих підприємниць у Запоріжжі» – твій шлях до нових ідей, знань і можливостей

Впродовж доби окупанти завдали 826 ударів по 21 населеному пункту Запорізької області

BLOOM для бізнесу: у Запорізькій області триває прийом заявок до міжнародної програми з підтримки підприємців

В ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Дітей із Запорізької області запрошують на відпочинок на Львівщині

Ворожа атака по Запоріжжю: пошкоджено житлові будинки та автівки, люди не постраждали

Програма «Зимова підтримка»: грошова допомога для вразливих категорій населення

Впродовж доби окупанти завдали 750 ударів по 17 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1352-го дня війни

Адміністративні послуги доступні кожному: у Кушугумській громаді працює мобільний ЦНАП

Проєкт «Пліч-о-пліч» поєднує Україну: Водянська громада налагоджує зв’язки з Радеховом