Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Коричневий дощ, який днями пройшов у Запоріжжі, не представляє загрози для населення

18 березня 2013 - 13:56

Коричневий дощ, який днями пройшов у Запоріжжі, не представляє загрози для населення

Коричневий дощ, який пройшов у Запоріжжі минулої п’ятниці, 15 березня, не представляє загрози для населення Запорізької області. В результаті низки перевірок, проведених Державною санітарно-епідеміологічною службою Запорізької області, не виявлено  ніяких забруднень навколишнього середовища.

Про це повідомив головний санітарний лікар Запорізької області Анатолій Севальнев під час апаратної наради, яку провів голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко.

- У період дощу та після його завершення Державною санітарно-епідеміологічною службою Запорізької області взято проби ґрунту, дощової води, повітря, а також здійснено заміри рівня радіації. За підсумками перевірок виявлено, що ніяких забруднень навколишнього середовища, які міг би спричинити такий дощ, немає. Також аналогічні опади пройшли в Дніпропетровську, Нікополі та Севастополі, - зазначив Анатолій Севальнєв.

За словами посадовця, працівники Державної санітарно-епідеміологічною служби Запорізької області також отримали інформацію промислових підприємств області щодо відсутності несанкціонованих викидів.

- Дощ дійсно йшов з піском, який, імовірно, принесений до нас з пустелі Сахара циклоном. Уночі з 14 на 15 березня була аномально висока температура, а в п’ятницю, при охолодженні, йшли опади, разом з якими на землю випадали піщинки з Африки, - підсумував Анатолій Севальнєв.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Наставництво – твій досвід у дії»

Чемпіон, науковець, наставник: Запоріжжя привітало гандболіста Сергія Кушнірюка з ювілеєм та річницею його олімпійської перемоги

Діти мають право на правничу допомогу

Служити і захищати: у Запоріжжі відзначили поліцейських області державними нагородами

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 25.03.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 860 ударів по 45 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1490-го дня війни

Так! Ми можемо подолати туберкульоз. Лідерство – за державою, сила – в громадах

Щоб зв’язок не губився: як оновити номер у Кабінеті пацієнта

В Запоріжжі відбудеться зустріч крафтярів

«Велика вдячність нашим героям, які віддали найцінніше – своє життя – за Україну», – голова Запорізької ОДА Іван Федоров

Там, де є турбота, є життя: евакуація маломобільних людей до Вінниці