Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Перша міжнародна конференція молодих вчених «Сучасні проблеми екології»

29 вересня 2005 - 18:00

 

В облдержадміністрації, в рамках проведення конференції, відбулася зустріч керівників, викладачів та студентів біологічного факультету Запорізького національного університету  з представниками виконавчої влади області.

 

До уваги заступника губернатора Олени Зайковської, начальника державного управління екології та природних ресурсів в Запорізькій області Сергія Богуна та начальника управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації Анастасії Склярук було презентовано ряд проектів, спрямованих на вирішення проблем сталого розвитку регіону шляхом збереження, відтворення та раціонального використання природних ресурсів. Обговорені найактуальніші проблеми стану природно-заповідного фонду Запорізької області.

 

            Серед проектів, запропонованих молодими вченими, – «Моніторингові дослідження екологічної ситуації в м. Запоріжжя», в програму якого входить проведення моніторингу повітря та ґрунту в різних місцях Запоріжжя протягом певного часу та оприлюднення отриманих результатів – для того, щоб мати чітке уявлення про стан екології міста. Сергій Богун  пообіцяв в  підтримку проекту залучити обладнання лабораторій обласного державного управління природних ресурсів. Також він наголосив на необхідності створення на Хортиці моніторингової станції, яка б проводила обстеження повітря, ґрунту, рослинного та тваринного світу острова.

 

            Олена Зайковська запропонувала визначити головні акценти і почати роботу з вузьких проектів, а з часом розширити їх обсяги. Вона впевнена, що «проблеми екології – це проблема всього Запорізького краю, тому про стан рідної землі, про здоров’я нащадків треба піклуватися вже сьогодні».

 

            В результаті зустрічі досягнуто домовленості, за якої вчені біологічного факультету ЗНУ розробляють проект згідно чинному законодавству, а облдержадміністрація сприятиме реалізації  етапів підтриманого проекту.

 

            Наприкінці конференції Сергій Богун урочисто нагородив студентів та викладачів Подякою за наукові дослідження та активну участь в студентському житті.

 

 

 

Прес-служба облдержадміністрації

 

Читайте також

Тепер Зміїний знову вільний. Звернення Президента України Володимира Зеленського 30.06.2022 (Відео)

У Запорізькій області навчальний процес адаптується до сучасних умов

Захисники на Запорізькому напрямку готові вражати противника.

Обласна влада долучилась до селекторної наради з питань опалювального сезону

Обласна влада продовжує фіксувати обстріли та руйнування на території Пологівського району

Російський вогонь продовжує нищити домівки мирних жителів

Внутрішньо переміщені особи можуть отримувати медичну допомогу за місцем проживання та без декларацій

Гарячі лінії Уряду допомагають. Міноборони

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО БЕЗПЕЧНОСТІ ПИТНОЇ ВОДИ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗА 29.06.2022

Cтан надання комунальних послуг на території Запорізької області погіршується через постійні ворожі обстріли

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 29.06.2022

Увага!