Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

"Гаряча" телефонна лінія

30 вересня 2005 - 14:00

            Відбулася „гаряча” телефонна лінія, в якій приймав участь заступник голови облдержадміністрації з питань агропромислового комплексу Валерій Буцанов.

            Жителі області мали можливість спілкуватися напряму з посадовцем протягом однієї години і ця година виявилася напруженою – за цей час надійшло в студію 18 дзвінків. Питання, звичайно, торкалися проблем сільськогосподарської галузі. Це і питання правильного розпаювання землі та виплати орендної плати за неї, і справедливої ціни на закупівлю молока з приватних господарств, і питання заборгованості по заробітній платі.

            Спілкуючись з селянами, Валерій Буцанов надавав кваліфіковані відповіді, в інших випадках обіцяв заявникам сформувати комісію, для того, щоб вона мала змогу розібратися та прийняти рішення по суті на місці.

            Так, кілька дзвінків надійшло від орендарів землі Запорізького кінного заводу, який знаходиться в Новомиколаївському районі. В цьому господарстві вже  певний час назріває конфлікт по розпаюванню землі – заступник голови облдержадміністрації повідомив заявникам, що наступного тижня особисто виїде в господарство для вирішення конфліктної ситуації. З приватного сільськогосподарського підприємства „ЗДГ” (керівник Загубипалець Дмитро Григорович) надійшло запитання про відшкодування державою 30-ти відсоткової вартості закупленої техніки (господарство придбало трактор МТЗ-82) – буде воно чи ні. Валерій Буцанов запевнив, що кошти для цих цілей виділено і відшкодування обов’язково буде. Турбувало бджолярів області (надійшли дзвінки з Приазовського та Токмацького районів) і питання куди подіти мед нового врожаю – його цей рік зібрали достатньо багато. Валерій Буцанов порадив звернутися до приватного підприємця з Михайлівського району, який закуповує мед.

            „Гарячі” лінії за участю посадовців облдержадміністрації показали свою доречність, вирішуючи нагальні питання жителів області, свідчать про наближення влади до народу – такі лінії проводяться і будуть проводитися в майбутньому.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО БЕЗПЕЧНОСТІ ПИТНОЇ ВОДИ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗА 21.05.2022

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 21.05.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 08.00 годину 22.05.2022

Війна триває, і кожен та кожна з нас мають щоденно дбати про те, щоб допомогти обороні – звернення Президента України

Сьогодні, 22 травня, близько 02:44 російські війська запустили ракети по цивільній інфраструктурі одного з сіл на Вільнянщині Запорізької області.

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 21.05.2022 року (22:00) - #ЗСУ, 87 доба

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 21.05.2022

Біля Запорізької областной військової адміністрації замайорів прапор Європейського Союзу (ВІДЕО)

Обласна влада продовжує плідно співпрацювати з міжнародними організаціями

Комунальні служби відновлюють надання послуг після обстрілів

Запорізька область продовжує будувати лінію захисту та укріплювати міжнародні зв’язки

Обласна влада продовжує піклуватися про евакуйованих людей (ВІДЕО)