Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Оріхівська центральна лікарня оновилася

20 травня 2013 - 09:09

Перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Ємельяненко здійснив робочу поїздку до Оріхівського району, де, зокрема, взяв участь в урочистому відкритті після завершення капітального ремонту терапевтичного та дитячого відділень  центральної районної лікарні.

Вітаючи оріхівців з цією важливою подією, посадовець акцентував на тому, що під час останньої поїздки до Запорізької області Президент України Віктор Янукович  особливу увагу приділив питанню модернізації та реформування медичної галузі,  зміцнення її матеріально-технічної бази.  

- Відкриття оновлених відділень стало ще однією вагомою конкретною справою, спрямованою на реалізацію Програми економічних реформ Президента України Віктора Януковича, – зазначив В. Ємельяненко. Дитячому відділенню лікарні від обласної влади він вручив плазмовий телевізор.

Як повідомила голова райдержадміністрації Каріна Дудніченко, завершення ремонту терапевтичного та дитячого відділень стало можливим завдяки субвенції з державного бюджету на здійснення заходів соціально-економічного розвитку окремих територій, яка склала   2046,3 тис. грн.. За кошти районного бюджету відремонтовано покрівлю відділень. Крім того,  майже 300 тис. грн. спрямовано на закупівлю м’якого інвентаря, меблів. На сьогодні терапевтичне відділення лікарні розраховане на 55 ліжок і  дитяче – на 25.

Замінена вся внутрішня інфраструктура: водопостачання, каналізація,  замінено систему опалення.

Оновлено спеціальну палату для ветеранів та інвалідів Великої Вітчизняної війни, учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та воїнів-інтернаціоналістів.

У рамках реалізації проектів за рахунок екологічних «зелених» інвестицій у  центральній районній лікарні здійснено заміну вікон та дверей на  суму 1,5 млн.грн.

За рахунок державного бюджету минулого року отримано  рентгенівський діагностичний комплекс  «Медикс»  на три робочі місця, лапараскопічну стійку вартістю майже 1 млн.грн. Тільки за І квартал 2013 року з використанням цього обладнання проведено 51 операцію.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 24.09.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 8.00 годину 25.09.2022

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 25.09.2022, 214 доба

Удари ворожих ракет зафіксовані одразу в декількох районах міста Запоріжжя та селі біля обласного центру в Запорізькому районі.

УВАГА!

УВАГА!

Слава усім нашим героям! Слава нашому незламному народу! Звернення Президента. 24.09.2022

Події на фронті, “псевдореферендум”, ситуація навколо ЗАЕС та тимчасово окупованих територіях: Олександр Старух підбив підсумки цього тижня

Надсилайте дані про незаконні референдуми. Усіх винних - покараємо!

Збройна атака на запорізький край триває: поліція задокументувала наслідки ворожих обстрілів

Заява керівника ЗОВА Олександра Старуха щодо незаконних дій окупанта на тимчасово захоплених територіях

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 23.09.2022