Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Оріхівська центральна лікарня оновилася

20 травня 2013 - 09:09

Перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Ємельяненко здійснив робочу поїздку до Оріхівського району, де, зокрема, взяв участь в урочистому відкритті після завершення капітального ремонту терапевтичного та дитячого відділень  центральної районної лікарні.

Вітаючи оріхівців з цією важливою подією, посадовець акцентував на тому, що під час останньої поїздки до Запорізької області Президент України Віктор Янукович  особливу увагу приділив питанню модернізації та реформування медичної галузі,  зміцнення її матеріально-технічної бази.  

- Відкриття оновлених відділень стало ще однією вагомою конкретною справою, спрямованою на реалізацію Програми економічних реформ Президента України Віктора Януковича, – зазначив В. Ємельяненко. Дитячому відділенню лікарні від обласної влади він вручив плазмовий телевізор.

Як повідомила голова райдержадміністрації Каріна Дудніченко, завершення ремонту терапевтичного та дитячого відділень стало можливим завдяки субвенції з державного бюджету на здійснення заходів соціально-економічного розвитку окремих територій, яка склала   2046,3 тис. грн.. За кошти районного бюджету відремонтовано покрівлю відділень. Крім того,  майже 300 тис. грн. спрямовано на закупівлю м’якого інвентаря, меблів. На сьогодні терапевтичне відділення лікарні розраховане на 55 ліжок і  дитяче – на 25.

Замінена вся внутрішня інфраструктура: водопостачання, каналізація,  замінено систему опалення.

Оновлено спеціальну палату для ветеранів та інвалідів Великої Вітчизняної війни, учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та воїнів-інтернаціоналістів.

У рамках реалізації проектів за рахунок екологічних «зелених» інвестицій у  центральній районній лікарні здійснено заміну вікон та дверей на  суму 1,5 млн.грн.

За рахунок державного бюджету минулого року отримано  рентгенівський діагностичний комплекс  «Медикс»  на три робочі місця, лапараскопічну стійку вартістю майже 1 млн.грн. Тільки за І квартал 2013 року з використанням цього обладнання проведено 51 операцію.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Керівник ЗОВА перевірив, як готуються до навчального року освітні заклади

Розв'язання проблем Пологівського району на контролі обласної влади

Україна збирає Армію дронів

За добу поліцейські зафіксували 12 повідомлень про наслідки артобстрілів по населеним пунктам запорізького краю

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 17.08.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 08.00 годину 18.08.2022

На базі «Енергоатому» створено кризовий штаб для цілодобового моніторингу ситуації на ЗАЕС

Теми опалювального сезону та безпечної освіти продовжують обговорювати на всіх рівнях влади

Увага!

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 18.08.2022, 176 доба

Вдячний кожному й кожній, хто боронить позиції й допомагає нашим воїнам. Звернення Президента 17.08 (Відео)

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 17.08.2022