"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Оріхівська центральна лікарня оновилася

20 травня 2013 - 09:09

Перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Ємельяненко здійснив робочу поїздку до Оріхівського району, де, зокрема, взяв участь в урочистому відкритті після завершення капітального ремонту терапевтичного та дитячого відділень  центральної районної лікарні.

Вітаючи оріхівців з цією важливою подією, посадовець акцентував на тому, що під час останньої поїздки до Запорізької області Президент України Віктор Янукович  особливу увагу приділив питанню модернізації та реформування медичної галузі,  зміцнення її матеріально-технічної бази.  

- Відкриття оновлених відділень стало ще однією вагомою конкретною справою, спрямованою на реалізацію Програми економічних реформ Президента України Віктора Януковича, – зазначив В. Ємельяненко. Дитячому відділенню лікарні від обласної влади він вручив плазмовий телевізор.

Як повідомила голова райдержадміністрації Каріна Дудніченко, завершення ремонту терапевтичного та дитячого відділень стало можливим завдяки субвенції з державного бюджету на здійснення заходів соціально-економічного розвитку окремих територій, яка склала   2046,3 тис. грн.. За кошти районного бюджету відремонтовано покрівлю відділень. Крім того,  майже 300 тис. грн. спрямовано на закупівлю м’якого інвентаря, меблів. На сьогодні терапевтичне відділення лікарні розраховане на 55 ліжок і  дитяче – на 25.

Замінена вся внутрішня інфраструктура: водопостачання, каналізація,  замінено систему опалення.

Оновлено спеціальну палату для ветеранів та інвалідів Великої Вітчизняної війни, учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та воїнів-інтернаціоналістів.

У рамках реалізації проектів за рахунок екологічних «зелених» інвестицій у  центральній районній лікарні здійснено заміну вікон та дверей на  суму 1,5 млн.грн.

За рахунок державного бюджету минулого року отримано  рентгенівський діагностичний комплекс  «Медикс»  на три робочі місця, лапараскопічну стійку вартістю майже 1 млн.грн. Тільки за І квартал 2013 року з використанням цього обладнання проведено 51 операцію.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

У Запорізькій області податкові борги скорочено на 46 млн грн

Мораторій на перевірки бізнесу під час карантину – роз’яснення Мінекономіки

НСЗУ звітує про виплати за лікування пацієнтів із COVID-19

Запорізька область отримала гуманітарний вантаж з медичною допомогою для лікарів від Словацької Республіки

У Мелітополі спеціалістами Держпродспоживслужби обстежено понад 150 пасік

На річках області закінчилась нерестова заборона

Додаткова сесія ЗНО-2020 відбудеться 24 липня – 10 серпня

В області продовжується допомога вразливим категоріям населення під час карантину

Запорізькі підприємці сплатили до місцевих бюджетів 320 млн грн

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 21 584 випадки коронавірусної хвороби COVID-19