Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Виконання місцевих бюджетів області

Станом на 1 липня 2013 року до загального фонду бюджетів усіх рівнів забезпечено надходження доходів у обсязі 3475,5 млн.грн.

1 липня 2013 - 16:09

До загального фонду Державного бюджету станом на 01.07.2013 надійшло 1689,5 млн.грн. доходів, що на 1040,4 млн.грн. або на 38,1 відсотка менше ніж за відповідний період минулого року.

У липні п.р. до Державного бюджету мобілізовано 3,1 млн.грн. У порівнянні з відповідним періодом червня надходження збільшилися на 80,5 відсотка.

Станом на 01.07.2013 до загального фонду бюджету області надійшло 1786,0 млн.грн. доходів, що становить 44,2 відсотка до річної суми, затвердженої  місцевими  радами,  або 84,8 відсотка до плану 7 місяців. Недовиконання становить 319,0 млн.грн. (таблиця по територіях області додається).

У липні ц.р. до місцевих бюджетів надійшло 5,3 млн.грн., або 1,4 відсотка плану на місяць. В порівнянні з відповідним періодом червня надходження збільшилися на 4,0 млн.грн., або у 4,1 раза.

Читайте також

Поранені люди, пожежі та руйнування: ворог вчергове атакував Запоріжжя

Дніпрорудне – Бад-Ольдеслоє: партнерство, що об’єднує громади

«Енергетики повернули світло понад 28 тисячам споживачів, що знеструмлювалися через бойові дії», – АТ «Запоріжжяобленерго»

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 15.04.2026 Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 16.04.2026

Впродовж доби окупанти завдали 726 ударів по 39 населених пунктах Запорізької області

Повторний ворожий удар по Запоріжжю

Місце, де вчаться працювати по-новому: у Запоріжжі відкрили навчально-практичний центр

Підсумки виконання програм та плани на майбутнє: відбулось засідання Ради ВПО при Запорізькій ОДА

Ворог атакував Запоріжжя посеред дня

Етика та безбар’єрність: запорізькі медики навчались, як комунікувати з ветеранами

Чорнобиль – 40 років потому: як в Запоріжжі вирішують проблеми ліквідаторів атомної аварії

Які є реальні потреби бізнесу в роботі з ветеранами: підприємців запрошують долучитися до опитування