Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Робочий день голови облдержадміністрації – на полях

3 липня 2013 - 10:17

Робочий день голови облдержадміністрації – на полях

Щотижневі робочі поїздки голови облдержадміністрації до районів області стали постійною практикою. Нині Олександр Пеклушенко відвідує Новомиколаївський, Пологівський та Гуляйпільський райони. Наразі, поки тривають жнива, головним предметом залишається ознайомлення з ходом збирання врожаю. При цьому керівник області основну увагу приділяє тому, як місцева влада взаємодіє з сільськогосподарськими підприємствами, чи забезпечує умови для якісного проведення збиральної кампанії. Програмою передбачено відвідання сільськогосподарського підприємства «Агро-Континент» у Гуляйпільському районі, де зокрема очільник регіону вручить приз ім. І.Мартиненка переможцям змагань за останню п’ятиденку, а також зустрінеться з керівниками сільгосппідприємств району для обговорення проблем. У Новомиколаївському районі голова облдержадміністрації побуває на механізованому току ТОВ «Гайчур» та тваринницькому комплексі «Лідер».

Традиційно Олександр Пеклушенко знайомиться зі станом соціальної сфери, пріоритетно – з дошкільними та загальноосвітніми навчальними закладами, а також медичними установами. Адже саме в цих сферах триває процес реформування, і найбільш наочно проявляються проблеми саме на рівні низових ланок. Таким об’єктом стане Пологівський обласний центр соціально-психологічної підготовки дітей.

Крім того, голова облдержадміністрації планує ознайомитися з рядом поточних питань: роботою  метеорологічної станції в Гуляйполі, ходом ліквідації наслідків підтоплення в Пологах, станом будівництва церкви в Новомиколаївському районі.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

«Готуємо нових переможців»: в оновленій Запорізькій обласній ШВСМ уже третій місяць тривають заняття з різних видів спорту

Ефективна комунікація у воєнний час: у Запоріжжі провели семінар для фахівців, що працюють зі зверненнями громадян

До 50 мільйонів гривень на відбудову: громади можуть отримати фінансування проєктів з відновлення від Державного фонду регіонального розвитку

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 06.09.2025

Впродовж доби окупанти завдали 476 ударів по 15 населених пунктах Запорізької області

У центрі уваги – діти: Запорізьку область відвідали представники Координаційного центру КМУ та ЮНІСЕФ

У центрі уваги – діти: Запорізьку область відвідали представники Координаційного центру КМУ та ЮНІСЕФ

«Діалог влади та бізнесу»: на порядку денному – бронювання працівників критично важливих підприємств

У Запоріжжі через несприятливі погодні умови може відчуватися неприємний запах

СБУ затримала агента рф, який готував ворожі обстріли по енергогенеруючих підприємствах України

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади» по-гуляйпільськи: нові партнерства та оздоровлення дітей

«В спорті загартовується не спортсмен, а людина» – заступник Міністра молоді та спорту України Сергій Тимофєєв