Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Олександр Пеклушенко вимагає дати правову оцінку «земельному питанню» у Розумівській сільраді

14 серпня 2013 - 17:02

Протягом тижня ряд ЗМІ звернулися до голови облдержадміністрації Олександра Пеклушенка з проханням втрутитись у ситуацію щодо, на їхню думку, незаконного виділення земельної ділянки поблизу с. Розумівка Запорізького району.

Глава області одразу відреагував на звернення журналістів і направив відповідного листа прокурору Запорізької області Олександрові Кирилюку. У листі, зокрема, зазначається: «прошу вжити заходи прокурорського реагування щодо перевірки вказаних фактів та у разі наявності порушення закону - щодо відновлення порушених прав держави та територіальної громади.»

Про результати перевірки прокуратура Запорізької області має повідомити облдержадміністрацію та засоби масової інформації.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Понад чверть життя на війні: історія запорізького морпіха, який пройшов полон і став інструктором з нацспротиву

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 14.03.2026

Упродовж доби окупанти завдали 780 ударів по 39 населених пунктах Запорізької області

«Вони – свідомі громадяни та патріоти своєї країни», – у Запоріжжі вшанували памʼять полеглих українських добровольців

Перша психологічна та домедична допомога: запорізьких підлітків навчали, як підтримати близьких у надзвичайній ситуації

Політика «Зроблено в Україні»: нові можливості та інструменти підтримки бізнесу у 2026 році

У Запоріжжі через несприятливі погодні умови може відчуватися неприємний запах

«Наразі середня тривалість відключень за добу становить близько півтори години», – речниця АТ «Запоріжжяобленерго» Зореслава Цупренко

Софіївка – Підлозці: дружба стає справжньою силою

Почути те, що не завжди сказано: у Запоріжжі провели інтенсив «Сенсори безпеки»

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 13.03.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 899 ударів по 44 населених пунктах Запорізької області