Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини з районів

Якимівський Будинок дитячої та юнацької творчості пітримує таланти

22 жовтня 2013 - 13:28

Якимівський  Будинок дитячої та юнацької творчості пітримує таланти

21 жовтня заступник голови Якимівської райдержадміністрації М.Охремчук та керівник апарату Якимівської райдержадміністрації Л.Величко провели робочу зустріч з директором КЗ „Будинок дитячої та юнацької творчості” В.Чайковським та його трудовим колективом. Посадовці ознайомилися з роботою гуртків, оглянули виставку дитячої творчості та обговорили з фахівцями перспективи розвитку творчості в районі.

У Будинку дитячої та юнацької творчості  створено належні умови для роботи з обдарованою молоддю. Його діяльність здійснюється в 5-ти напрямках, за якими працюють 43 гуртки, в яких займаються 608 дітей. Порівняно з 2012 роком кількість учнів збільшилась на 200 дітей. Навчання з молоддю проводять 29 професійних фахівців у галузях образотворчого, хореографічного, музичного та інших видів мистецтва. На базі Будинку дитячої та юнацької творчості діє ляльковий театр, який неодноразово здобував перемоги в конкурсах обласного рівня. Викладацький склад закладу розглядає можливість розширення напрямків підготовки дітей, адже кожна дитини повинна реалізувати свої творчі здібності у найбільш бажаній для неї галузі.

Заступник голови райдержадміністрації М.Охремчук підкреслив, що 2013 рік проголошено Президентом України Роком дитячої творчості, також триває реалізація соціальних ініціатив Глави держави Віктора Януковича. Тому увага та зусилля місцевих органів влади повинні бути спрямовані на підтримку та розвиток потенціалу юних талантів.

Читайте також

Ворог вдарив біля автобуса із запорізькими дітьми

Медалі у скарбничку Запорізького краю: потужні виступи спортсменів на чемпіонатах України

Українська – щодня: Мінкульт зібрав курси для тих, хто хоче говорити державною мовою впевнено

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 03.05.2026

Впродовж доби окупанти завдали 839 ударів по 42 населених пунктах Запорізької області.

«Присягаюся бути гідним громадянином та патріотом України!»: стрій руху «Байда» поповнили нові учасники

На острові Хортиця у Запоріжжі висадили дерева пам’яті у програмі міжнародної екоініціативи

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 02.05.2026

Відкрито набір на дев’яту Літню школу міжнародної методичної лабораторії для освітян Verba Magistri

Від плавання до тхеквондо: запорізькі спортсмени здобули низку нагород на всеукраїнських турнірах

Як підготуватися до нових кліматичних умов: запоріжців запрошують приєднатися до Марафону кліматичної адаптації

Впродовж доби окупанти завдали 857 ударів по 45 населених пунктах Запорізької області.