Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

На Запорізьку область відставка Уряду не вплине

12 січня 2006 - 14:42

 Коментар голови Запорізької облдержадміністрації Євгена Червоненка з приводу відставки Уряду:

            "Це не політика, а політиканство. Політики показали, що їх амбіції вище за національні інтереси. Це послабило країну. На жаль, всі думають не про безпеку країни, а про те - «хто» і «ким» буде керувати. Особливо «захоплює» послідовність дій «постійно ображеної» Юлії Володимирівни, яка звинуватила всіх в усьому. Вдаривши по колишніх колегах «не словом, а ділом», вона вклала свою "лепту" у відставку уряду. Якщо у шановної екс-премєрки та фахівця у газовому питанні (з великим досвідом ЄЕСУ) і були питання, то необхідно було розібратися із посадовими особами, а не «пускати під ніж» весь помаранчевий Кабмін. Робити помсту тим, хто прийшов після тебе - не є порядним. Я ж  не образився на Єханурова, за те, що він не захотів бачити мене в своєму уряді, чи на Бондара, нинішнього Міністра транспорту та звязку, який прийшов після мене.  

 

 

Якщо «газовики» винні – мусять відповідати, якщо ні – треба Юлії Володимирівні вибачитись перед ними. До речі, я досі чекаю вибачення від Турчинова, який менше розуміється, наприклад, в питаннях портів, ніж я в питаннях безпеки, що було доведено мною під час помаранчевої революції.  

 

Поведінка Тимошенко не стала для мене сюрпризом. Коли до неї ставишся щиро та конструктивно, у відповідь отримуєш неправдиві звинувачення як, наприклад, під час її останнього візиту до Запоріжжя. Але дуже хочеться, щоб у майбутньому запальні помаранчеві слова Тимошенко не оберталися на зовсім інші справи.  

 

Мене вразило голосування «за» відставку уряду видатного «помаранчевого» члена НСНУ Федора Шпига, місце якого у партійному списку на вибори було переді мною. Він показав яскравий і цинічний приклад виживання у «тераріумі» українського політикума. Мабуть, саме голосування за принципом зручності дозволило йому зберегти і продати з прибутком банк «Аваль» у той час, коли «Орлан» був знищений тільки  за те, що я не став на коліна.  

Особисто я як менеджер і політик закликаю до якнайшвидшого проведення референдуму за політичною реформою. Ситуація, яка склалася навколо відставки уряду, показала, що в законодавстві існує багато розбіжностей і неузгодженостей. Я не вірю в політичну реформу, прийняту в грудні 2004 року під шантажем зриву демократичних виборів. У нас коротка політична память і це погано. Адже Україна може втратити конкурентноспроможність і керованість, які їй дуже необхідні.  

 

На Запорізьку область відставка уряду не вплине. Тут дуже багато розумних і поміркованих людей. Я буду жорстко відстоювати позицію Президента України. Тут буде злагода і спокій незалежно від кольору політичного прапора."

Читайте також

Відкрито можливість подання заяв для вступу на бакалавра

Відбудова зруйнованих будинків в Запоріжжі: ухвалено рішення Уряду

Вже сьогодні в графіках немає чотирьох черг одночасно. Сподіваємося, що надалі буде легше, – речниця «Запоріжжяобленерго» Зореслава Цупренко про погодинні відключення електропостачання у регіоні

Отримати грант на навчання можна буде через Дію: Уряд ухвалив постанову

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 18.07.2024

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 19.07.2024

Впродовж доби окупанти завдали 447 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів засідання Уряду, присвячене Запоріжжю

Металурги Запоріжжя приймають вітання з професійним святом

«Встановіть новий застосунок банку»: МВС попереджає про нову кібершахрайську схему

Моніторинг внутрішньообласних автобусних маршрутів: виявлено порушень на 100 тисяч гривень

«Україна – це Дім» – нова онлайн-платформа для ВПО та українських шукачів притулку за кордоном