Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізький центр «Грані» став одним з кращих на Всеукраїнській виставці молодіжних видань

14 листопада 2013 - 11:34

Запорізький центр «Грані» став одним з кращих на Всеукраїнській виставці молодіжних видань

У Запоріжжі відбулася VIII Всеукраїнська виставка газетних видань молоді «Молодіжний акцент – 2013», у якій взяли участь 50 колективів газет навчальних закладів, установ профтехосвіти, шкіл, університетів, центрів творчості АР Крим, Запорізької,  Вінницької, Луганської та Дніпропетровської областей та м. Білої Церкви.

На виставковому заході відбулася презентація кращих зразків молодіжної преси України, обмін досвідом роботи колективів газетних видань шкільної та студентської молоді, а також інших навчальних і творчих об'єднань юних кореспондентів.

У рамках виставки вихованці обласного центру НТТУМ «Грані» представили видання «Грані», взяли участь у конкурсі газетних видань молоді «Молодіжний акцент-2013» та у бліц-конкурсі, виступили на круглому столі «Журналістська діяльність редакцій ЗМІ у формуванні системи цінностей молоді», а також відвідали тематичні майстер-класи та тренінги від членів журі та головного редактора газети «Комерсант» Валерія Калниша.

За підсумками конкурсу команда «Грані» показала блискучі результати,  отримавши диплом  за    І   місце в бліц-конкурсі, кубок та  диплом  за   ІІ   місце в номінації «Молодіжна преса».

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

VІ Всеукраїнський творчий конкурс «Що для мене Україна?»: триває прийом заявок

Ще 7 одиниць техніки отримала Запорізька область від міжнародних партнерів

Голова ЗОДА Іван Федоров ініціював проведення командно-штабних навчань з реагування на наслідки масштабних ворожих атак

У Запоріжжі 40 юнаків і дівчат долучилися до патріотичного руху «Байда»

«Азов» – це любов: вступай до лав 1-го корпусу НГУ

Порушили право на доступ до публічної інформації: де отримати допомогу

Російську мобілізацію готують на осінь, якраз після імітації парламентських виборів – звернення Президента

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 13.08.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 962 удари по 52 населених пунктах Запорізької області

У закладах охорони здоров'я Запоріжжя доступна безоплатна вакцина від вірусу папіломи людини

Два тижні без тривог і поруч із друзями: діти Степногірської громади відпочили на Рівненщині

Як діяти при виявленні вибухонебезпечних предметів: роз’яснює ДСНС