"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Вони служать українському народу

9 лютого 2006 - 13:42

  Євген Червоненко особисто вручив ордени «За заслуги» третього ступеня, медаль «За працю і звитягу»,  посвідчення про присвоєння почесного звання «Заслужений економіст України», «Заслужений енергетик України», «Заслужений вчитель України»  Понад 20 кращих синів і дочок нашого краю в списках нагороджених .

 

  Для кожного з них у губернатора  знайшлися теплі і щирі слова вітання. У відповідь Євген Червоненко теж почув від Заслуженого економіста України Олександра Білоусенка, що йому приємно отримати нагороду «з рук людини, яка свого часу зберегла для нас Президента України», від народної майстрині Таїсії Мазур подяку за те, що «допомагає зберегти духовність України». З уст голови Токмацької райради Олени Гатайло глава області почув побажання «працювати на цій посаді не один рік, щоб запоріжці дійсно змогли розправити плечі».

Звертаючись до всіх присутніх Євген Червоненко зазначив, що дійсно вже встиг полюбити запорізький край, переконатись, що тут живуть чудові, працелюбні і горді люди,  він впевнений, що все задумане ним і його командою  здійсниться.

 «В ці хвилини, коли я  з вами, - сказав губернатор, – Президент України у Верховній Раді говорить про те, як ми прожили час після виборів. Віктор Ющенко назвав дійсні результати року в усіх сферах життя, особливо наголосивши на тезі, що досить війни, досить ділити країну, народ більше не може жити при тоталітарній системі. Ми не даремно боролися за те, щоб кожен українець жив з відкритим обличчям, мав людську гідність. Ми маємо право жити, творити незалежно від кольору прапору. В цій залі зібралися представники різних політичних поглядів, але всіх нас об’єднує  одне бажання – служити народу України». 

 

Прес-служба облдержадміністрації

 

 

 

(.doc, 62Kb)

Читайте також

Запоріжців відзначено державними нагородами з нагоди Дня Соборності України

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 191 812 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 187 897 підтверджених випадків COVID-19

Он-лайн флешмоб «У єдності сила» об’єднав запоріжців з різних куточків області

Заходи з нагоди Дня Соборності України

Олександр Старух – на прямому зв’язку із запоріжцями

Робоча група по кар’єру представила свої перші напрацювання

Володимир Зеленський: 23 січня в Україні буде оголошено жалобу через трагедію в будинку для літніх людей у Харкові

Безпека людей у інтернатах – питання номер один!

Аварійні служби мають бути готові до різких змін погоди