"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Оріхівські майстрині готують книгу-вишиванку з творами Тараса Шевченка

14 січня 2014 - 15:07

Оріхівські майстрині готують книгу-вишиванку з творами Тараса Шевченка

Президент України Віктор Янукович оголосив 2014 рік Роком Тараса Шевченка, присвяченого 200-річчю з дня народження Кобзаря. З цієї нагоди кожен район області готує масштабне святкування ювілею Тараса Шевченка. Однією  з найяскравіших обіцяє бути акція, яка готується в Оріхівському районі.

Про це повідомила журналістам заступник директора Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Наталія Паращук під час брифінгу.

- Серед найбільш цікавих заходів, запланованих районами області, - культурно-мистецька акція «Віршами твоїми натхненно творимо» в Оріхівському районі. В її ході буде створено книгу, на сторінках якої майстрині-вишивальниці з території кожної сільської ради вишиють уривки творів Тараса Шевченка, - зазначила Наталія Паращук.

За словами посадовця, книгу-вишиванку буде презентовано в день народження Великого Кобзаря, 9 березня, під час урочистостей, які відбудуться в театрі ім.В.Г.Магара. Крім того, там буде організовано виставку робіт майстрів з усієї області.

Мелітопольські майстрині також готують сюрприз: вони вишивають «Рушник Шевченка», який також буде презентовано 9 березня.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також