Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Петро Гончарук: «Наше завдання – досягнути 100-відсоткових розрахунків за тепло»

14 лютого 2014 - 13:24

Петро Гончарук: «Наше завдання – досягнути 100-відсоткових розрахунків за тепло»

В області щоденно здійснюється моніторинг споживання природного газу та розрахунків за його використання. З листопада минулого року населення активніше розраховується за спожитий газ, що дозволило поліпшити показники розрахунків за опалювальний сезон.

Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Петро Гончарук.

- Учора під час всеукраїнської селекторної наради, яку провів в.о.Віце-прем’єр-міністра України Олександр Вілкул, обговорювалися питання щодо розрахунків територій за спожитий природний газ. За останні три місяці в області значно поліпшилися ці показники, і за опалювальний сезон населення розрахувалося на 47%, при цьому середній український показник складає 40%. З урахуванням різниці в тарифах та субсидій ми розрахувалися майже на 90%, - повідомив Петро Гончарук.

Також посадовець повідомив, що наразі тиск на газорозподільних станціях, які забезпечують природним газом область, відповідає нормам, станції працюють у штатному режимі, тож приводів для занепокоєння щодо безперебійного газопостачання немає.

- Наразі наше завдання – досягнути 100% розрахунків, тому я звертаюсь до населення щодо необхідності своєчасних розрахунків за тепло, - підсумував Петро Гончарук.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Запоріжжя повертає титул гандбольної столиці України: у місті пройшов турнір на Кубок голови Запорізької ОДА

Жовтневий дайджест новин проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади»

Нічний удар по Запоріжжю: ворог продовжує вбивати мирних людей та руйнувати будинки

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 30.10.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 744 удари по 18 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1344-го дня війни

У Запоріжжі відбувся ярмарок вакансій для ВПО

«Евакуація кожної людини – це щоденний подвиг тих людей, які її проводять»: поліцейські – про допомогу жителям прифронтових територій

Тепло, світло і безпека: запорізькі заклади освіти готові до зими та можливих блекаутів

Впродовж доби окупанти завдали 627 ударів по 18 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 29.10.2025

Сучасний, енергоефективний, безбар’єрний: реконструкція травматологічного корпусу міської лікарні екстреної та швидкої допомоги – на фінішній прямій