Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Віктор Ємельяненко: «Необхідно зупинити неконтрольований хаос та перейти до конструктивного діалогу»

18 лютого 2014 - 19:31

Відбулося екстрене засідання президії Запорізької обласної ради, в якому взяв участь перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Ємельяненко. На порядок денний було винесено питання щодо ситуації, яка виникла у м.Києві.

-   Всі ми щиро сподівалися на мирний шлях розв’язання конфлікту, але опозиція загралась. Ще вчора було оголошено про проведення мирного протесту, але всі ми сьогодні побачили його наслідки. Ця ситуація стосується не лише киян, а й кожного українця, кожного запоріжця. Ми не можемо відокремлюватися від того, що зараз відбувається у столиці. Наразі ми стали свідками абсолютно неконтрольованих подій, які призводять до загибелі й серйозного травмування людей, до руйнування всього, що нас оточує, - зазначив Віктор Ємельяненко.

Посадовець підкреслив, що нині кожний запоріжець має визначитися зі своєї позицією, яка в подальшому дозволить консолідувати громадян.

-    Спільними зусиллями ми маємо зробити все від нас залежне, щоб конфлікт було ліквідовано. Необхідно зупинити неконтрольований хаос та перейти до конструктивного діалогу. У країні є законно обрана влада, яка має діяти в рамках чинного законодавства. Правоохоронні органи, в свою чергу, мають дати об’єктивну оцінку подіям, які наразі відбуваються в Києві, та притягнути винних до відповідальності, - наголосив Віктор Ємельяненко.

Також посадовець зазначив, що наразі в області працюють всі органи влади, забезпечено роботу всіх структур та служб, функціонують всі соціальні та медичні заклади, приводів для занепокоєння немає.

За підсумками засідання було прийнято звернення до Президента України Віктора Януковича, в якому депутати обласної ради закликали Главу держави до застосування жорстких мір у рамках діючого законодавства для ліквідації конфлікту та стабілізації ситуації в країні.

Управління у справах преси та інформації

(., 0Kb)
(., 0Kb)

Читайте також

Які податки сплачувати орендодавцю, – пояснюють Мінфін та ДПС у кампанії «Податки захищають»

Безбар’єрна мобільність: ветерани з інвалідністю отримають компенсацію за переобладнання авто

Мобільний зв’язок у Вільнянську працює попри вимкнення світла

Країна поєднується мостами: Сергій Жадан та Радіо Хартія – у Запоріжжі

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 18.01.2026

В Запоріжжі через несприятливі погодні умови може відчуватися неприємний запах

Упродовж доби окупанти завдали 802 удари по 32 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1423-го дня війни

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 17.01.2026

Упродовж доби окупанти завдали 677 ударів по 29 населених пунктах Запорізької області

Які податки сплачувати майстрині манікюру - пояснюють Мінфін та ДПС у кампанії «Податки захищають

Йому назавжди 36: в Запоріжжі встановили меморіальну дошку на честь загиблого Захисника