Новини

Капітальний ремонт моста через р.Суха Балка планується завершити до початку курортного сезону

20 лютого 2014 - 13:38

За інформацією Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, розпочато капітальний ремонт моста через річку Суха Балка на автомобільній дорозі державного значення М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта, км 322+км821.

Як повідомив начальник служби Сергій Ткаченко, існуючий міст через р. Суха Балка побудований у 1950-х роках, у 1980-х роках він добудовувався з метою розширення проїжджої частини.

- На існуючій осі мостовий перехід являє собою три розташованих поряд мости, побудованих у різні роки і поєднаних між собою загальною проїзною частиною. Проектом передбачено розбирання  низового і середнього мостів у зв'язку з їх незадовільним технічним станом та малою вантажопідйомністю, - зазначив Сергій Ткаченко.

За результатами процедури державних закупівель виконавцем робіт з ремонту моста обрано ТОВ «Підприємство «Маст-Буд».

- Ремонт планується виконати в два етапи. Першим етапом робіт передбачено розбирання існуючих середнього та низового мостів і спорудження нового. Другим етапом передбачено капітальний ремонт існуючого верхового моста, - повідомив Сергій Ткаченко.

За словами керівника служби, у період капітального ремонту мостового переходу рух автотранспорту буде перекрито. Враховуючи інтенсивність руху по автомобільній дорозі М-18, Службою автомобільних доріг вжито заходи по забезпеченню руху в обхід моста.

Станом на 20 лютого філією «Запорізька дорожньо-експлуатаційна дільниця» завершено роботи з влаштування асфальтобетонного покриття на об'їзній дорозі, яка буде використовуватися в цей період. Протяжність цієї дороги становить 246 м.

Планується, що капітальний ремонт моста через р.Суха Балка буде завершено до початку курортного сезону.

Автодорога М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта – автомобільний шлях міжнародного значення на території України. Він проходить територією Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської областей та АР Крим, а також збігається з частиною європейського маршруту Е105 (Кіркенес-Санкт-Петербург-Москва-Харків-Ялта).

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також