Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Олександр Турчинов: Сподіваюсь, що українці вже найближчим часом будуть їздити до Європейського Союзу без віз

11 квітня 2014 - 11:23

Олександр Турчинов: Сподіваюсь, що українці вже найближчим часом будуть їздити до Європейського Союзу без віз

Голова Верховної Ради України, в.о. Президента України Олександр Турчинов зустрівся з Віце-прем’єр-міністром, Міністром закордонних та європейських справ Словацької Республіки Мирославом Лайчаком у четвер.

У ході зустрічі Сторони обговорили ситуацію, що склалася в Україні, та питання реверсного постачання газу зі Словаччини до нашої країни.

За словами О. Турчинова, не дивлячись на провокації та агресію Російської Федерації, нова влада вирішує завдання зі стабілізації країни "фактично у щоденному режимі".

Крім того, Сторони обговорили перспективи безвізового режиму для України з Європейським Союзом. У цьому контексті О. Турчинов висловив сподівання на те, що "скоро буде прийнятий пакет законів, який дозволить українцям вже найближчим часом їздити без віз до Європейського Союзу".

Обговорюючи перспективи енергопостачання, керівник Парламенту наголосив, що для України постачання газу "є надзвичайно актуальним питанням". "Реверсне постачання дасть можливість протриматись нашій країні у цих наджорстких умовах агресії з боку Російської Федерації", - сказав О. Турчинов.

У свою чергу, Мирослав Лайчак наголосив, що Словаччина вважає дії Російської Федерації "дійсно агресією". "Ми не визнаємо і не можемо визнати дії Росії в Криму", - наголосив він.

Говорячи про європейські прагнення України, Віце-прем’єр-міністр наголосив, що Словаччина "готова підтримати історичний вибір українців". "У Європі хочуть бачити Україну в сім'ї європейських країн. Ми зі своєї сторони готові робити все, щоб допомогти вам на цьому шляху", - наголосив М. Лайчак

Читайте також

Житлові ваучери, «єОселя» та державна фінансова допомога дітям-ВПО: які всеукраїнські програми підтримки діють у Запорізькій області

Сила в русі: як спорт допомагає повернутися до життя ветеранам та ветеранкам

ПДВ без блокувань: як уникнути проблем при реєстрації податкових накладних

«Сьогодні інформація щодо ГПВ більш позитивна, ніж зазвичай», – речниця Запоріжжяобленерго

Безоплатне відновлення зору: у Запоріжжі проводять сучасні операції із заміни кришталика

«Я мрію, щоб в Україні з’являлося більше можливостей для розвитку молодих людей», – голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Анн-Клер Дюфей

Гранти на молодіжні проєкти: розпочався конкурс пропозицій

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 27.03.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 971 удар по 42 населених пунктах Запорізької області

1000 безоплатних послуг за два місяці: у запорізьких стоматологіях діє програма зуболікування та зубопротезування для ветеранів

Українські проєкти можуть вийти на європейський рівень: стартував відбір на EDSA 2026

Список кандидатів, допущених до обрання представника від Запорізької області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України