Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

В області розпочато другу чергу мобілізації

22 травня 2014 - 10:50

В області розпочато другу чергу мобілізації

Згідно з Указом Президента від 6 травня 2014 року  №454/2014, починаючи з 7 травня, в державі розпочато другу чергу мобілізації. Відповідно до нього протягом 45 діб триватиме проведення часткової мобілізації у визначених областях України.

Як пояснив заступник військового комісара з виховної роботи  обласного військового комісаріату полковник   Михайло Логвінов,                                    такий термін мобілізації визначено для надання можливості місцевим органам влади і військовим комісаріатам здійснювати призов за рахунок військовозобов’язаних. Після призову військовозобов’язані набувають статусу військовослужбовців і проходять військову службу протягом певного періоду – місяць, рік, чи п’ять років - до виходу Указу Президента “Про демобілізацію”.

За словами офіцера, в Запорізькій області наразі проводяться заходи, пов’язані з підготовкою до проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів. До районних та міських військових комісаріатів повістками викликаються військовозобов’язані для проходження медичного огляду для визначення ступеня придатності до проходження військової служби в особливий період. Військовозобов’язані призначені для доукомплектування військових частин та установ, які розташовані на території області та за її межами.

Крім того, Михайло Логвінов повідомив, що протягом травня - липня здійснюватиметься призов на строкову службу до Збройних Сил України  та інших військових формувань. Із Запорізької області заплановано призвати на 2250 юнаків призовного віку. В тому числі, до Збройних Сил України – 1665 осіб, Внутрішніх військ МВС України – 520 осіб, Державної спеціальної служби транспорту – 65 осіб. Перша відправка юнаків зі збірного пункту Запорізького облвійськкомату відбудеться 26 травня цього року.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Щоденна хвилина пам'яті: у запорізькій гімназії вшановують загиблих внаслідок російського вторгнення

Загалом упродовж доби окупанти завдали 457 ударів по 14 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1175-го дня війни

Безпека та якісні знання: запорізькі школярі навчаються в облаштованому укритті

Трансформація освіти і науки в Україні: що вже зробили та які плани

Жодних рішень для громадянського суспільства без громадськості: як у Запорізькій області розвиватимуть місцеву демократію

Ветеран-морпіх допомагає побратимам адаптуватися до цивільного життя та займається патріотичним вихованням молоді

Відкрита реєстрація на Всеукраїнський тренінг для молодіжних та дитячих громадських організацій

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 12.05.2025

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 13.05.2025

Впродовж доби окупанти завдали 454 удари по 14 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1174-го дня війни