Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Що робить влада для сталої роботи підприємств ПЕК

26 квітня 2006 - 17:25

В облдержадміністрації відбулося перше засідання обласної комісії з погашення заборгованості підприємств паливно-енергетичного комплексу області, в якій взяли участь в.о. заступника голови облдержадміністрації Олександр Мізін, посадовці Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, представники промислових підприємств області.

Комісію створено відповідно до Закону України від 23.06.2005 №2711-IV „Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу” . Її завданням є визначення переліку підприємств, по яким будуть використовуватись механізми списання та реструктуризації, з відповідним відшкодуванням збитків та орієнтовні обсяги цієї заборгованості. Також передбачається розгляд на засіданнях комісії сум заборгованостей, які підлягають списанню або які можуть входити до механізму взаєморозрахунків за сумами заборгованості, що виникла з різниці в тарифах, на підприємствах. Начальник Запорізького територіального представництва НКРЕ, заступник голови комісії Володимир Петренко поінформував присутніх щодо механізму та порядку визначення сум заборгованості, які підлягають списанню або використанню при проведенні взаєморозрахунків по сумам різниці тарифів відповідно до Закону України. Також представник ДК «Газ України» НАК «Нафтогаз України» Раїса Фролова акцентувала увагу присутніх щодо правильної підготовки документів, необхідних для проведення взаєморозрахунків за сумами заборгованості, що виникла з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги водопостачання та водовідведення.

Комісія ухвалила ряд протокольних рішень, що сприятимуть подальшій її ефективній роботі.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

Від служби до нових можливостей: у Запоріжжі об’єднали освіту, військових та служби підтримки сімей Захисників і Захисниць

Відкрито набір на університетську програму студентських стартапів IdeasLab

Шість ветеранів із Запоріжжя представлятимуть Запорізьку область у фіналі національних змагань з настільного тенісу

Як зробити навчання доступнішим та безпечнішим: у Павлівській громаді шукають нові рішення

Загалом упродовж доби окупанти завдали 970 ударів по 57 населених пунктах Запорізької області

Перетворити ідею на бізнес-проєкт: стартує набір до «Школи інноваційного менеджменту та підприємництва»

Дитинство не поставиш на паузу: досвід Запорізької області представили на освітній конференції «Серпнева-2026»

Підприємці Запоріжжя та області!

В Україні стартувала інформаційна кампанія проти домашнього насильства «Що тут зайве?»

Чути та діяти: у Кушугумській громаді вдосконалюють спільнодію обласної та місцевої влади

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 19.08.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 1019 ударів по 52 населених пунктах Запорізької області