"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Що робить влада для сталої роботи підприємств ПЕК

26 квітня 2006 - 17:25

В облдержадміністрації відбулося перше засідання обласної комісії з погашення заборгованості підприємств паливно-енергетичного комплексу області, в якій взяли участь в.о. заступника голови облдержадміністрації Олександр Мізін, посадовці Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, представники промислових підприємств області.

Комісію створено відповідно до Закону України від 23.06.2005 №2711-IV „Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу” . Її завданням є визначення переліку підприємств, по яким будуть використовуватись механізми списання та реструктуризації, з відповідним відшкодуванням збитків та орієнтовні обсяги цієї заборгованості. Також передбачається розгляд на засіданнях комісії сум заборгованостей, які підлягають списанню або які можуть входити до механізму взаєморозрахунків за сумами заборгованості, що виникла з різниці в тарифах, на підприємствах. Начальник Запорізького територіального представництва НКРЕ, заступник голови комісії Володимир Петренко поінформував присутніх щодо механізму та порядку визначення сум заборгованості, які підлягають списанню або використанню при проведенні взаєморозрахунків по сумам різниці тарифів відповідно до Закону України. Також представник ДК «Газ України» НАК «Нафтогаз України» Раїса Фролова акцентувала увагу присутніх щодо правильної підготовки документів, необхідних для проведення взаєморозрахунків за сумами заборгованості, що виникла з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги водопостачання та водовідведення.

Комісія ухвалила ряд протокольних рішень, що сприятимуть подальшій її ефективній роботі.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

Учасники АТО отримали у власність понад три тисячі земельних ділянок

Розпочались роботи щодо створення у Бердянську військової морської бази

Вступники з Криму та Донбасу можуть вступати до українських закладів без складання ЗНО

У Запорізькій області побудують найбільшу в Європі вітроелектростанцію

Віталій Боговін взяв участь у засіданні Державної комісії ТЕБ і НС

До уваги журналістів!

Українці, які повернулися з-за кордону і не хочуть проводити 14 днів на самоізоляції, можуть припинити її, здавши ПЛР-тест

В Україні 51 224 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

З 1 липня за пробне ЗНО вже повернули більше 21 мільйона гривень

У Чернігівці тривають роботи з ремонту каналізаційної мережі

У Чернігівському районі тривають роботи на дорозі, визначеній програмою «Велике будівництво»