НОВИНИ

Відбулась зустріч з представниками рідновірських організацій Запорізької області

12 червня 2014 - 09:22

10 червня 2014 року відбулася робоча зустріч директора Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Владислав Мороко з представниками рідновірських організацій Запорізької області.

На нараді були обговорені питання щодо перспектив розвитку взаємовідносин органу виконавчої влади з рідновірскими об’єднаннями, основні проблеми та нові форми взаємодії. З метою  підвищення туристичної привабливості регіону заплановане проведення у м. Запоріжжя у наступному році літнього етнографічного фестивалю «Свято Купали» (свято літнього Сонця).

- Запоріжжя – це край, де славна історія гармоніюють з неповторними творіннями природи. Чудові краєвиди, унікальні пам’ятки історії та культури, національна та конфесійна толерантність створюють привабливий туристичний клімат. Основними завданнями фестивалю ми бачимо в розвитку та популяризації вітчизняної історії та культури, оригінальному відтворенню традиційних звичаїв та обрядів, збереженню та популяризації народних історико-культурних традицій, сприянню піднесенню української національної ідеї серед молодих творчих сил, - наголосив директор Департаменту В. Мороко.

Читайте також