Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Дорожники приділяють особливу увагу автошляхам регіону, які ведуть до азовських курортів

24 червня 2014 - 15:55

З урахуванням настання курортного сезону та збільшенням транспортних потоків у літній період по автошляхах області Службою автодоріг у Запорізькій області приділяється особлива увага курортним маршрутам.  

Як повідомив начальник служби Геннадій Тимченко, в Бердянську протягом минулого тижня виконано роботи з нанесення дорожньої розмітки на 35 нерегульованих пішохідних переходах. Виконавець - філія «Запорізька ДЕД», яка є одним із 22 структурних підрозділів ДП «Запорізький облавтодор».

На автодорогах загального користування на підходах до залізничних переїздів та на пішохідних переходах у місцях концентрації ДТП відновлено розмітку на 1,5 км дорожнього покриття.

- Обмежене фінансування дорожньої галузі не дає змоги належним чином дотримуватися норм експлуатаційного утримання, тож дорожники регіону рятують автодороги шляхом ямкового ремонту. Так, протягом минулого тижня на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області силами наших районних філій ліквідовано 4 822 кв. метрів ямковості на автодорогах загального значення.  Для забезпечення ямкового ремонту на цьому тижні працював Мелітопольский асфальтобетонний завод. Ремонтні роботи щоденно виконували в середньому 12 бригад, - повідомив Геннадій Тимченко.

Усіма філіями ДП «Запорізький облавтодор» проводено роботи з утримання смуги відводу автодоріг у належному санітарному стані:  ліквідовано аварійні дерева, скошено траву на узбіччях та  прибрано сміття.

- Під час літнього періоду Службою автомобільних доріг у Запорізькій області спільно з підрозділами Державтоінспекції та Держтрансінспекції Запорізької області посилено габаритно-ваговий контроль за рухом великовагових транспортних засобів. З метою збереження автомобільних доріг загального користування від руйнувань автомобільним транспортом загальною вагою понад 24 т і навантаженням на вісь понад 7 т при температурі повітря більше +28 ºС на автодорогах області цілодобово працюють два пересувних пункти габаритно-вагового контролю, - зазначив Геннадій Тимченко.

На даний час проводяться роботи на таких ділянках автодоріг: а/д М-14-03 обхід м. Мелітополь, км1 та а/д Н-08 Бориспіль –Дніпропетровськ-Запоріжжя, км 469.

Крім того, Службою автодоріг підготовлено до експлуатації та затверджено з УДАІ ГУМВС України в Запорізькій області перелік спеціально відведених місць для більш комфортного розміщення та відпочинку водіїв великовагового транспорту.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Новий етап в історії університету: в ЗНУ представили нового ректора

Підготовка медзакладів до зими та нове медичне обладнання: ВООЗ – із робочою поїздкою в Запорізькій області

У Запоріжжі зростає захворюваність на кашлюк: як уберегтися від хвороби

Навіки – 44: у Запоріжжі відкрили меморіальну табличку на честь полеглого Захисника Віталія Чуйка

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 08.09.2025

У Запоріжжі обговорили особливості реалізації державної іпотечної програми «єОселя»: розширені можливості для прифронтових регіонів

Запорізька веслувальниця Людмила Бабак здобула дві бронзи на чемпіонаті світу з каное-марафону

Впродовж доби окупанти завдали 474 удари по 13 населених пунктах Запорізької області

Запоріжців запрошують до участі у Всеукраїнському тренінгу з кар’єрного консультування молоді

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1293-го дня війни

«Діалог влади та бізнесу»: на порядку денному – бронювання працівників критично важливих підприємств

Підприємці Запоріжжя і області!