Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

На допомогу вимушеним переселенцям з обласного бюджету виділено 4 млн. грн.

26 червня 2014 - 16:06

На допомогу вимушеним переселенцям з обласного бюджету виділено 4 млн. грн.

Депутати обласної ради прийняли рішення про виділення 4 млн. грн. на допомогу вимушеним переселенцям з Донецької та Луганської областей, а також Автономної республіки Крим, які тимчасово проживають на території Запорізької області.

- Станом на сьогодні, 26 червня, до Запорізької області прибули 2272 вимушених переселенця з Донецької та Луганської областей та 436 - з АР Крим. Для забезпечення їх проживання та харчування, на оплату енергоносіїв потрібно до 200 грн. на добу, і ми плануємо, що виділених з обласного бюджету коштів вистачить на найближчі три місяці, - повідомив голова облдержадміністрації Валерій Баранов.

Також очільник регіону нагадав, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України обласний штаб з прийому вимушено переміщених осіб тепер функціонуватиме при Головному управлінні ДСНС України в Запорізькій області. Штаб працює на базі консультаційного центру управління, який розташований на вул.Грязнова, 65 (перший поверх). Крім того, громадяни можуть звернутися до штабу за телефоном 787-94-31, або зателефонувавши на безкоштовні номери 101 та 112, з яких їх переключать на обласний штаб.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Багаторівнева підтримка бізнесу: національні, регіональні та місцеві програми

Стійкість медицини прифронтового регіону: команда ВООЗ працювала у Запорізькій області

Спека збільшує споживання: запоріжцям нагадали про ризики для енергосистеми

«Це необхідно для життя», – у перинатальному центрі в Запоріжжі встановили сонячні електростанції за підтримки партнерів

Медальний тиждень Запорізької області: успіхи борців, дзюдоїстів та параплавців

«Вони повернулися до ліцею назавжди»: у Запоріжжі відкрили меморіальні дошки загиблим випускникам

Служба безпеки України: що робити, якщо вас або ваших близьких російські спецслужби шантажують родичами, які залишилися на ТОТ

Запорізькі освітяни – серед переможців міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2026»

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 22.05.2026

Упродовж доби окупанти завдали 813 ударів по 45 населених пунктах Запорізької області

«Україна завжди була квітуча, красива, вишивана», – запорізькі вишивальниці про свою творчість

Державний пакет акцій АТ «ЗАлК» – на приватизаційному аукціоні із зниженням ціни навпіл. Торги призначені на 28 травня 2026 року